Na taekwondo turniru hrvatski su predstavnici osvojili dva zlata, dva srebra i broncu
Ljetni raspored korištenja trajat će do 26. kolovoza
Beata Guszak (-48kg) i Tena Šikić (-57kg) popele su se na najvišu stepenicu pobjedničkog postolja, dok je Ana Kokeza (-63kg) osvojila broncu
Svi smo iznimno ponosni što su na Europskim sveučilišnim igrama prvi put zastupljena i dva parasporta, naglasio je riječki gradonačelnik Vojko Obersnel
Osječanke Donna Vadlja i Ana Kvolik ponijele su zlatno odličje u Katame no kata
U subotu i nedjelju održava se utrka na zasigurno najzahtjevnijoj domaćoj brdskoj stazi
Moličnik i Tonejc u odlučujućem dvoboju svladali sunarodnjake Anžea i Erika Petriča
Vaterpolisti Vojvodine iz Novog Sada pobjednici  turnira Krunoslav Brguljan, koji se igrao na plivalištu u Voloskom