Treća vaterpolo liga - zapad: Crikvenica pobijedila Opatiju, Kirci u završnici sačuvali prednost

Nedjelja, 13. srpnja 2014. 13:38 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Crikvenica - Optija 7:6 (3:1, 2:2, 1:2, 1:1). Milić je drugim pogotkom donio 7:5, a Tin Vrdoljak je tri minute prije kraja utakmice uspio smanjiti na konačnih 6:7

Treća liga vaterpolista

CRIKVENICA - OPATIJA II 7:6

Utakmica 2. kola: Crikvenica - Opatija II 7:6 (3:1, 2:2, 1:2, 1:1). Plivalište u Crikvenici.

CRIKVENICA: Glavurtić, Galić, Brozičević, Pupovac 2, Cvetković, Zubčić 2, Blašković, Milić 2, Brnjac 1, Car, Kostrenčić, Barišić, Gašparović.

OPATIJA: Stilinović-Dimitrijević, Begonja, V. Vrdoljak, Radetić 1, T. Vrdoljak 2, Žigulić, Blažić, Muškardin, Hraste 1, Rudan 1, Martinec, Delač, Škorić, Frketić 1.

Vaterpolisti Crikvenice pobijedili su juniore Opatije koji se van konkurencije natječu u Trećoj ligi. U zanimljivoj utakmici odigranoj na plivalištu u Crikvenici, domaćin je odlično otvorio utakmicu i s dva pogotka Pupovca i jednim Zubčića poveo 3:0.   Opatijci su uzvratili golovima Radetića i Hrastea.

Domaćin se još jednom odvojio na tri gola prednosti (5:2), a Opatijci su smanjili na 6:5 golom Rudana u akciji s igračem više dvije sekunde prije kraja treće četvrtine. Ipak, Opatijci nisu imali snage za preokret u posljednjoj četvrtini. Milić je drugim pogotkom donio 7:5, a Tin Vrdoljak je tri minute prije kraja utakmice uspio smanjiti na konačnih 6:7.