1. liga stolnotenisača: Srdoči pobijedili Industrogradnju i zadržali maksimalan učinak

Utorak, 11. studenog 2014. 12:00 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Srdoči - Iindustrograadnja Zagreb 4:1 (Graovac – Kantoci 0:3, Marelja - Ozvačić 3:0, Divković/Marelja – Majstorović/ Kantoci 3:0, Divković – Ozvačić 3:0)

Stolnotenisači Srdoča u četvrtom su kolu ugostili  zagrebačku Industrogradnju i postigli  uvjerljivu  pobjedu 4:1  te se nakon četvrtog kola nalaze na prvom mjestu s  maksimalnih 12 bodova. Jaska je kao domaćin prebrodila dva teška protivnika (Veliku Goricu 4:1 i Dugo Selo 4:1) te se također bez poraza pridružila Riječanima na vrhu. Pobjedomm 4:2 protiv Industrogradnje riječki Kvarner u stopu prati vodeći dvojac.

Gosti iz Zagreba  poveli su pobjedom Luke Kantocija protiv  juniora domaćina Andreja Graovca 3:0. U drugom meču Marelja Franjo Josip je dominirao tijekom cijelog meča te je lagano u tri seta pobijedio defanzivnog igrača gostiju Damira Ozvačića s 3:0. U najkvalitetnijem i najuzbudljivljem meču susreta junior Srdočana Luka Šarčević uspio je preokrenuti vodstvo gostujućeg igrača Marka Majstorovića 10:8 i 11:10 u petom setu u svoju korist 13:11 te doveo Srdočane u vodstvo 2:1.

U igri parova gostujući par Kantoci/Majstorović poveo je s 2:0 protiv uspavalog domaćeg para Divković/Marelja. Domaćini se bude,  pobjeđuju lagano slijedeća  tri seta  te povećavaju vodstvo na 3:1.Konačni rezultat 4:1 postigao je Mario Divković koji je furioznom igrom vrlo brzo riješio pitanje pobjednika u tri seta.

Rezultati 4. kola: Srdoči – Industrogradnja  4:1, Donat Zadar– Brovinje  4:1, Jaska – Dugo Selo 4:1 Kvarner – Industrogradnja 4:2, Sv. Nedelja Novaki – Velika Gorica 0:4,  Jaska  – Velika Gorica 4:1, Donat Zadar  – Opatija 08,  4:1, Sv. Nedelja Novaki – Dugo Selo 1:4.

Poredak:  Srdoči 12, Jaska 12, Kvarner 11, Velika Gorica 9, Donat Zadar 8, Dugo Selo 8, Brovinje 7, Opatija 08 7, Sv Nedelja Novaki 7, Industrogradnja Zagreb 6 bododva.