Leo Lazar osvojio Karate Grand Prix Polish Open u kategoriji mlađih seniora

Nedjelja, 02. listopada 2022. 22:02 Napisao/la  B. K.
Leo Lazar
Leo Lazar

Leo Lazar, član Karate kluba TAD - Rijeka, osvojio je prvo mjesto na jakom međunarodnom turniru u karateu Polish Open u poljskom gradu Bielsko Biala (2344 natjecatelja iz 28 zemalja).

Nastupio je u kategoriji mlađih seniora (-84kg) i sa odličnim izvedbama i pet pobjeda osvojio zlato u konkurenciji 21 natjecatelja iz 9 zemalja.

Na turniru je nastupio i njegov klupski kolega Nino Donadić u kategoriji mlađih seniora (-60kg), izgubio je u drugom kolu.