Kup: Odbojkašice HAOK Rijeka rutinski pobijedile, Grobničanke pružile dostojan otpor

Četvrtak, 25. listopada 2018. 09:14 Napisao/la  SC

Utakmica osmine kupa: Grobničan - HAOK Rijeka 0:3. Zadovoljan sam prikazanom igrom, pogotovo u drugom setu. To nam je veliko motiv za daljnji nastavak prvenstva, kaže trener Crnković

ŽOK Grobničan

Hrvatski odbojkaški kup - utakmica osmine finala

GROBNIČAN - HAOK RIJEKA 0:3 (14:25, 22:25, 10:25)

Dvorana Mavrinci. Suci: Bojan Brlas, Filip Mikuličić

GROBNIČAN: Haramija, Micilinić, Broznić, Hlača, Čabrijan, Fafanđel, Sabalić, Goda, Matijašević, Mujkić, Kovačić, Orlić

HAOK RIJEKA: Cvitković, A. Popić, Barać, Natalia, Vrban, Milosavljević, Boban, T. Popić, Francetić, Žarković, Mioč, Koraca

Odbojkašice Rijeke očekivano su eliminare ekipu Grobničana, koja je favoriziranim gošćama pružila dostojan otpor u drugom setu.

Prvi i treći set Riječanke su rutinski privele kraju, u drugom setu Grobničanke su vodile i 6 razlike, ali ih iskusnije gošće stigle (22:22) i prestigle u završnici:

- Zadovoljan sam prikazanom igrom, pogotovo u drugom setu. To nam je veliko motiv za daljnji nastavak prvenstva, nadam se da će se igra iz drugoga seta nastaviti. Iz ove utakmice smo puno naučili o sebi, znamo što i koliko moramo još raditi, rekao je trener Grobničana Marko Crnković.

Riječankama je pobjeda dobro došla nakon domaćeg poraza od Mladosti u zadnjem kolu Superlige, dok su Grobničanke u prvenstvo krenule s svije pobjede.

Sljedeče kolo su slobodne, a onda slijedi derbi s Velim Vrhom kod kuće.