Turnir Mladen Ramljak: Nogometaši Rijeke u finalu poraženi od Dinama, Abuja treća

Nedjelja, 08. lipnja 2014. 13:42 Napisao/la  SC

Finale: Dinamo - Rijeka 3:0. Za 3. mjesto: Atletico Madrid - Abuja 1:2

Turnir Mladen Ramljak

DINAMO - RIJEKA 3:0

Pomoćno igralište Maksimir. Sudac: Frano Jović.

Strijelci: 1:0 Fiolić (5'), 2:0 Mamić (42'-11m), 3:0 Mamić (60'-11m).

DINAMO: Miškić, Iharoš, Mamić, Stolnik, Benković, Šunjić, Cekici, Knežević, Miklić, Ćorić, Fiolić.

RIJEKA: Bilandžić, Malinić, Sošić, Diyoke, Hamza, Lucić, Hodak, Filipović, Fumić, Perčić, Effiong.

Nogometaši Rijeke poraženi su u finalu turnira Mladen Ramljak, Dinamo je slavio 3:0. Riječani su pružili dobre igre na renomiranom turniru, ali u finalu nisu uspjeli zaustaviti modre. Jedinica Rijeke Ante Bilandžić proglašen je najboljim vratarem turnira.

U utakmici za treće mjesto Abuja je pobijedila Atletico Madrid 2:1. Abuja je povela golom Abdullahija u 25. minuti, a Španjolci su izjednačili golom Nuneza Manasa u 48. minuti. Treće mjesto Abuji donio je Orji u 57. minuti.