Prekidi i odgode: Tri utakmice nastavljaju se igrati od minute u kojoj su prekinute

Nedjelja, 10. travnja 2022. 12:07 Napisao/la  SC

Utakmica na Krku nastavlja se igrati u utorak od 29. minute,  Naprijed od 20. minute vodi 1:0 pogotkom Luke Rukavine

Josip Zec (Krk) i Luka Barišić (Naprijed) u utorak nastavljaju tamo gdje su stali u subotu

Tri utakmice 19. kola u Trećoj HNL - Zapad prekinute su zbog lošega vremena, sve tri nastavljaju se igrati od minute u kojoj su prekinute.

Utakmica Krk - Naprijed prekinuta je u 29. minuti kod rezultata 1:0 za goste, u 20. minuti pogodak je postigao Luka Rukavina.

Utakmica na Krku nastavlja se igrati od 29. minute u utorak, 12. travnja, od 17 sati!

Utakmica između Novigrada i Crikvenice prekinuta je u 56. minuti kod rezultata 0:0.

Utakmica u Novigradu nastavlja se igrati od 56. minute u utorak, 12. travnja, od 17 sati.

Utakmica između Nehaja i Uljanika prekinuta je u 7. minuti kod rezultata 0:0.

Utakmica u Senju nastavlja se igrati od 7. minute u utorak, 19. travnja, od 17 sati.

Jedna je utakmica u Trećoj HNL - Zapad odgođena, utakmica između Vinodola i Pomorca 1921 igra se u utorak, 12. travnja, od 17 sati.

U Četvrtoj NL NS Rijeka nije odigrana utakmica između Borca i Lokomotive.

Odgođena utakmica na Krasici se igra u srijedu, 13. travnja, od 17 sati.