Sudac utakmice na Mavrincima ocijenjen najvišom ocjenom

Ponedjeljak, 13. rujna 2021. 13:29 Napisao/la  SC

Početak sezone na Mavrincima obilježila je velika nervoza, rastu frustracije zbog suđenja

Pomorac 1921 i Jadran-Poreč utakmicu 4. kola prema rasporedu u subotu bi trebali igrati u Žuknici.

Prema neslužbenim informacijama, igrališe u Žuknici moglo bi biti sanirano u srijedu, kada bi momčad mogla odraditi prvi trening nakon upada divljih svinja.

Bude li tako, igralište bi moglo biti spremno za subotnju utakmicu, ali Pomorac 1921 kao eventualni domaćin nema samo tehničkih problema s igralištem.

Problem je da svaki klub do utorka u podne mora vodstvu lige prijaviti eventualne promjene domaćinstva, što znači da bi Pomorac 1921 u zadanom roku trebao prijaviti igralište koje nije spremno za utakmicu.

Početak sezone na Mavrincima obilježila je velika nervoza, rastu frustracije zbog suđenja, evo što je zapisao delegat utakmice Grobničan - Buje (1:2):

U 72. minuti pa u 86. više igrača NK Grobničana opkolilo glavnoga suca te vršilo pritisak. Po završetku utakmice trener domaćina zaletio se prema glavnom sucu te vršio pritisak. Utakmica je odigrana prema uputama HNS-a na način. Od 72. minute utakmica je protekla uz vrlo nervozno i nekorektno ponašanje od strane domaćina te domaći gledatelji koji su vrijedali suce riječima ''govno istarsko, tovare istarski te budalo'', stoji u izvještaju.

Inače, sudac spomenute utakmice, Daniel Starčević (Pula), ocijenjen je najvišom ocjenom nakon stručne analize.