Pripremne utakmice: Krk i Vihor bez pobjednika, Orijent 1919 napunio mrežu Halubjana

Subota, 28. srpnja 2018. 23:41 Napisao/la  SC
Mlada momčad Halubjana doživjela težak poraz

Nogometaši Krka i Vihora odigrali su utakmicu bez pobjednika.

Prvi dio pripao je četvrtoligašu, koji je na odmor otišao s prednošću 2:1 pogocima Županeca i Mancea.

U nastavku su domaćini prokrenuli rezultat, izjednačio je Masnjak pogotkom u 80. minuti.

Carlo Berković nije branio za Krk zbog lakše ozljede.

KRK: Jerčenović, Šabalja, Radoslović, Mijić, Rošić, Malinič, Dijanić, Frančišković, Zubčić, Majačić, Gibičar. Još su igrali: Con, Golić, Totić, Čuturilo, Kurolt, Brdar, Josipović, Buršić, Pupovac.

VIHOR: Opalić, Randelj, Erceg, Radić, Žunić, Brozić, Turčić, Grbac, Brelih, Mance, Županec. Još su igrali: Mazi, Masnjak,Alinčić, Delacruz.

Pripremna utakmica: Krk – Vihor 3:3 (Gibičar, Buršić, Brdar/Župance, Mance, Masnjak)

Orijent 1919 je na Viškovu napunio mrežu Halubjana.

Rezultat izgleda impresivno bez obzira što je trener domaćina Mihael Majetić izložio novom trećeligašu mladu momčad bez većine standardnih prvotimaca.

HALUBJAN: Kukić, Bitanga, Bencek, Begić Erik, Srok, Bilić, Majetić, Zeko, Begić Erol, Sviličić, Kovačić. Još su igrali: Ždralović, Katalinić, Purković, Marčelja, Kraljiček

ORIJENT 1919: Herman, Jergović, Čanković, Mulac, Šestan, Hodanić, Ćubelić, Iličić, Šarković, Torić, Mrkalj. Još su igrali: Popović, Andrić, Hasičić, Fumić, Mohorovičić, Srzentić, Udović, Monjac, Barišić, Mioč, Gatara

Pripremna utakmica: Halubjan - Orijent 1:8 (Sviličić/Iličić, Šarković, Mulac, Monjac 2, Barišić 3)