Pripremna utakmica: Nije bilo pobjednika u rastrčanoj predstavi dvaju trećeligaša

Četvrtak, 03. kolovoza 2017. 08:56 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rudar - Opatija  1:1. Prvih sat vremena momčadi su izgledale ravnopravno, Opatija dominirala posljednjih pola sata

U rastrčanoj predstavi dvau trećeligaša u Labinu pobjednika nije bilo.

Prvih sat vremena momčadi su izgledale ravnopravno, čak je na trenutke i domaćin bio opasniji, dok je posljednjih pola sata terenom dominirala momčad Opatije.

Rudar je prvu prigodu stvorio u 8. minuti nakon kornera Šurkovića kada udarac Škopca brani Magaš.

U 25. minuti Maksenčuk je idealno centrirao, ali udarac Šurkovića u posljednji trenutak blokira gostujuća obrana.

Četiri minute kasnije Vozila brani izglednu priliku Pejanovića, a onda su do predaha momčadi imale svaka po jedan šut “izvana”. Šurkovićev je otišao pored gola, a Lucićev je obranio Vozila.

Opatija je povela u 49. minuti.

Josip Rudan sjajno je centrirao, a mladi opatijski napadač Kristijan Flego glavom je savladao domaćeg vratara za 0:1.

Ipak, vodstvo gostiju trajalo je samo tri minute jer tada Igor Juričić proigrao novog igrača Rudara Sebastijana Jokića, pogađa  za 1:1.

U posljednjih pola sata Opatija je imala više od igre, ali nije stvorila po gol opasne prigode.

RUDAR: Vozila, Škopac, Makić, Kurtić, Licul, Maksenčuk, Šurković, Ivanović, Juričić, Macan, Jokić. Još su igrali: Blažina, Topić, Fejzić, Bembić, Belo

OPATIJA: Magaš, Cvetković, Dadić, Lazić, Kovačević, Lucić, Krešić, Šolić, Bogolin, Rudan T., Pejanović. Još su igrali: Mehmeti, Rexhepi, Lee, Flego, Bećar, Rudan J.

Pripremna utakmica: Rudar - Opatija  1:1 (Jokić 52/Flego 49)