Pripremna utakmica: Krk u drugom dijelu u potpunosti nadigrao Grobničan

Subota, 30. srpnja 2016. 21:27 Napisao/la  Z. D.

Pripremna utakmica: Krk – Grobničan 4:1. Strijelci     Zec, Vidas, Čavala i Josipović za Krk, Linić za Grobničan

Nogometaši Krka pobijedili su Grobničan rezultatom 4:1 u pripremnoj utakmici odigranoj na igralištu Josip Pepi Uravić.

U prvom dijelu utakmice gosti sa Grobnika uspjeli su donekle ravnopravno igrati, poveli su preko iskusnog Linića već u 5. minuti. Njegov odmjeren, ne toliko jak koliko precizan udarac sa osamnaest metara po sredini nije uspio zaustaviti mladi vratar Jerčenović.

Nakon nekoliko neiskorištenih prilika domaćin izjednačuje, Zec je pogodio mrežu nakon centaršuta Malinića.

U drugom dijelu igra Krka postala je puno brža, već u 50. minuti Vidas glavom pogađa za vodstvo od 2:1.

Potom Čavala nakon, dobrog udarca Kurolta, odbijenu loptu od Hermana posprema u mrežu za 3:1.

Slijedi akcija utakmice, kada u tri poteza biva izbačena kompletna obrana Grobničana, a Josipović efektno pogađa za konačnih 4:1.

Imali su Krčani do kraja utakmice još nekoliko izrazitih prilika, no u samoj završnici falilo je sreće i koncentracije napadača.

KRK: Jerčenović, Malinić, Jurasić, Kovačević, Nemetz, Simanović, Pejanović, Fi. Fumić, Bajramović, Čuturilo, Zec. Još su igrali: Berković, Kurolt, Totić, Con, Nenadić, Turčić, Čavala, Vidas, Josipović, Dragović.

GROBNIČAN: Herman, Golić, Fućak, Jukić, Musulin, Furijan, Poropat, Linić, Sharbini, Egri, Matković. Još su igrali: Vladić, Peruško, Iskra, Sokoli.

Pripremna utakmica: Krk – Grobničan 4:1 (Zec 30, Vidas 50, Čavala 60, Josipović 65/Linić 5)