Pripremna utakmica: Krk pobijedio Vinodol nadmoćnom igrom tijekom cijele utakmice

Subota, 06. veljače 2016. 21:31 Napisao/la  S. L.

Pripremna utakmica: Krk - Vinodol 2:0

Pripremna utakmica

KRK – VINODOL 2:0

Igralište Josip Pepi Uravić.

Sudac: Mehinović

Strijelci: 1:0 Lugušić (25), 2:0 Rubčić (55)

KRK: Jerčenović, Malinić, Jurasić, Škarica, Avgustinović, Tadejević, Zec, Fumić Filip, Josipović, Rubčić, Lugušić. Još su igrali: Magaš, Jerković, Kurolt, Fumić Florian, Bajramović, Turčić, Kovačević i Totić.

VINODOL: Torbarina, Uremović, Lenac, Kostić, Petrinović, Mataija, Buljat, Filipović, Perušić, Tomić, Mataija. Još su igrali: Godinić, Košuljandić, Tonković, Lagumđija, Smolčić i Preni.

Lagana pobjeda Krčana koji su cijelu utakmicu očekivano vladali terenom. Ekipa Vinodola uspješno se branila do 25. minute utakmice kada se Lugušić odlučio na udarac sa preko 30 metara, lopta je odskočila metar prije gostujućeg golmana, prevarila ga i odsjela u mreži.

Do kraja prvog djela vidjeli smo nekoliko lijepo izrađenih akcija i puno lijepih poteza domaćina, ali bez završnice.

U drugom dijelu fizički spremnija ekipa Krka nije posustala i u 55. minuti u izrađenoj akciji došla do drugog zgoditka. Stariji brat Fumić izvrsno je u kaznenom prostoru pronašao Rubčića, koji malo iskosa lijepo plasira loptu za konačnih 2:0.

Do kraja utakmice domaćin je u nekoliko navrata mogao i povećati rezultat ali napadači danas nisu baš bili raspoloženi.

Sljedeću pripremnu utakmicu nogometaši Krka igraju u utorak, protivnik je Čelik.