Pripremna utakmica: Krk pobijedio Grobničan dvama pogocima Florijana Fumića

Subota, 30. siječnja 2016. 20:26 Napisao/la  Željko Dminić

Pripremna utakmica: Krk - Grobničan 1:1.  Odlaskom iskusnih Cona i Čuturila, struka još traži adekvatne zamjene za te pozicije

Pripremna utakmica

KRK – GROBNIČAN 3:1 (1:1)

Igralište Josip Pepi Uravić. Sudac: Mehinović.

Strijelci: 1:0 Pejanović (27), 1:1 Škarica (31), 2:1 Fl. Fumić (64), 3:1 Fl. Fumić (68)

KRK: Berković, Malinić, Jurasić, Kovačević, Totić, Turčić, Fumić Filip, Kurolt, Josipović, Zec, Pejanović. Još su igrali: Jerčenović, Bajramović, Fumić Florijan, Lugušić, Šabalja, Jerković, Avgustinović.

GRONIČAN: Herman, Jovanović, Vukelić, Kurilić, Jukić, Babić, Sobotinčić, Ćufta, Pilčić, Škarica, Conjar. Još su igrali: Cvetković, Mujidžić, Miškulin, Golić, Juničić, Matković.

U trećoj pripremnoj utakmici, nogometaši Krka bili su bolji od Grobničana u utakmici u kojoj je trener Dželalija počeo uigravati ekipu koja se dosta promjenila u odnosu na jesenji dio prvenstva.
U prvom dijelu dva zgoditka, jedan sa svake strane i dvije poluprilike Kurolta.

Domaćin je poveo u 27. minuti, kada je spretni Pejanović dobro reagirao nakon jednog odbijanca i iz blizine matirao nemoćnog Hermana. Na izjednačenje nije se dugo čekalo.

Na ivici svog kaznenog prostora Kovačević je prekršajem zaustavio Pilčića, loptu je namjestio Škarica i topovskim udarcem pogodio sam gornji kut nemoćnog Berkovića.

U drugom dijelu prilike dobivaju i drugi igrači sa klupe, a domaćin spretnošću starijeg brata Fumića dolazi do pobjede.

Prvo je Florijan Fumić u 64. minuti na proigravanje Bajramovića prevario golmana Grobnika glavom da bi četiri minute kasnije nakon asistencije Pejanovića poentirao za konačnih 3:1.

U igri Krka vidi se nedostatak iskustva naročito na stoperskoj i veznoj liniji. Odlaskom iskusnih Cona i Čuturila, struka još traži adekvatne zamjene za te pozicije. Do kraja prelaznog roka sigurno će se popuniti nastale rupe u ekipi.