Hreljani deklasirali Vinodol na Bahalinu, sportski direktor Željko Franjković podnio ostavku

Subota, 03. kolovoza 2013. 23:18 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Prijateljska utakmica: Vinodol - Naprijed 0:3. Nad zabrinjavajućim porazom nadvila se sjena pismene ostavke Željka Franjkovića, koju je sportski direktor podnio večer uoči utakmice

VINODOL - NAPRIJED 0:3

Igralište Bahalin. Gledatelja: 50

Sedac: Jelenčić (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Škulić (44), 0:2 Basara (60), 0:3 Behđeti (90)

VINODOL: Hodžić, Burić, Mamuša, Rubčić, Batkoski, Tomić, Lenac, Dedaj, Tucaković, Gašparović, Šmit. Još su igrali: Hreljac, Petrinović, Filipović, Marković, Jelenović, Piškulić, Radetić, Osmani.

NAPRIJED: Berković, Kružić, Ende, Savić, Radmanović, Škulić, Jugović, Perušić, Lukačić, Hamidović, Dorčić, Još su igrali: Tadej, Kuduzović, Behđeti, Basara, Slavujević, Murica, Firkely, Švrljuga, Polić, Šubat, Kalenić

Nakon pripremne utakmice, koju je Vinodol odigrao sa Halubjanom na Viškovu i pobjede (2:3), očekivao se je napredak u igri s Naprijedom. Odlično posložena momčad Andreja Živkovića zagospodarila je Bahalinom od prve minute. Srećom da je domaćin svoje najbolje pojedince imao u vratarima Hodžiću u prvom, i Hreljcu u drugom poluvremenu, jer je gostujuća pobjeda mogla biti izražena i mnogo uvjerljivijim rezultatom.

Jedna prilika Jelenovića u 65. premalo je za po igračima potentan sastav iz Novog Vinodolskog. Nad zabrinjavajućim porazom nadvila se  sjena pismene ostavke Željka Franjkovića, sportskog direktora Vinodola, koju je podnio večer uoči utakmice.