Crikvenica na Krimeji pobijedila Orijent, Kurolt odlučio pobjednika prijateljske utakmice

Srijeda, 25. srpnja 2012. 20:16 Napisao/la  L. V.

Prijateljska utakmica: Orijent - Crikvenica 0:1. Najvažnije je bilo da vidimo gdje smo trenutačno i da što više igrača dobije minutažu, kazao je trener Crikvenice Dalibor Starčević

PRIJATELJSKA UTAKMICA

ORIJENT - CRIKVENICA 0:1

Stadion Krimeja. Gledatelja: 50

Sudac: Jelenić (Kastav).

Strijelac: 0:1 Kurolt (25)

Orijent: Radaković, Nemetz, Leskur, Kovačević, Polegubić, Krešić, Rabar, Žarić, Juničić, Škarica, Devović (još su igrali: Stipanov, Arnautović, Daidžić, Udović, Inić, Matijević, Kalanj, Štanfel, Pecolaj, Barišić, Božić, Katić)

Crikvenica: Šegota, Katnić, Uremović, Jug, Antić, Gašparović, Vukić, Butorac, Jovanović, Šmit, Kurolt (još su igrali: Lustrić, Matejčić, Bazina, Gaćeša)

Nogometaši Crikvenice pobjedili su minimalno na Krimeji momčad Orijenta u pripremnom ogledu. Jedini pogodak djelo je Brune Kurolta koji je u 25. minuti zatresao mrežu "crvenih" i Kircima donio pobjedu u drugom ogledu od početka priprema.

- Ovo nam je tek druga utakmica. Noge su još uvijek teške. Najvažnije je bilo da vidimo gdje smo trenutačno i da što više igrača dobije minutažu, objasnio je nakon krimejskog test-ogleda trener Kiraca Dalibor Starčević.

Sličnog je razmišljanja i trener Krimejčana Davor Dželalija.

- Praktički smo tek počeli raditi s loptom. Dao sam priliku većini igrača budući da smo u periodu kada radimo selekciju, te sam želio što bolje "ispipati" puls igrača, zaključio je trener Orijenta.

Fotogalerija: Lario Tus