TREĆA LIGA - ZAPAD

Poraz Opatije, pobjeda Novigrada

Subota, 19. ožujka 2016. 15:34 Napisao/la  SC

Rezultati 19. kola: Samobor - Opatija 3:1, Krk - Rijeka II 0:1 (9. ožujka), Novigrad - Vrapče 2:0

Treća HNL Zapad - 19. kolo

SAMOBOR - OPATIJA 3:1

SC Samobor. Gledatelja: 100

Sudac: Matej Horvat (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Škvorc (16), 2:0 Škvorc (64), 2:1 Matovina (83), 3:1 Regović (88)

Žuti kartoni: Horvat (Samobor), J. Rudan, Rukavina, Kolić, Dadić, Erceg, Krešić (Opatija)

SAMOBOR: Tvrtković, Horvat (61 Držić), Makarun, Zeman, Ivkovčić, Hasan, Škvorc, Martić, Tomić (89 Kižlin), Brujić, Guliš (79 Regović)

OPATIJA: Raspor, Rudan, Štemberger (46 Krešić), Brozović, Kolić (75 Kolić), Monjac (46 Matovina), T. Rudan, Rukavina, Kovačević, Dadić, Erceg

Nogometaši Opatije doživjeli su težak poraz u gostima kod Samobora. Završilo je 3:1 za domaće, a gosti se nisu baš iskazali igrom.

- Nismo odigrali kako treba. Loše smo počeli, previše smo se povukli i onda smo primili jedan bezvezni gol. Zatim smo ih malo stisnuli, ali bili smo nesigurni. Imali smo dvije, tri prilike, ali realizacija je izostala. U nastavku je bilo nekoliko izmjena, ponovno smo ih stisnuli, ali nije išlo. Dobili smo gol iz jedne naše pogreške, a nakon toga više nismo mogli ništa učiniti, rekao je nogometaš Opatije Toni Rudan nakon susreta.

Nogometaši Novigrada pobijedili su na domaćem terenu Vrapče 2:0. Mrežu gostiju načeo je Čakarun u 36. minuti dok je konačnan rezultat postavio Marko Bjelanović u 87. minuti.

Ostali rezultati 19. kola: Krk - Rijeka II 0:1 (9. ožujka), Dubrava - Dugo Selo 2:1, Špansko - HAŠK 0:1, Zagorec - Stupnik 0:0, Novigrad - Vrapče 2:0, Vrbovec - Maksimir 0:2, Vinogradar - Trnje (nedjelja)