3. HNL: Rijeka II pobijedila Stupnik, Novigrad postigao čak osam pogodaka protiv Vrbovca

Subota, 09. svibnja 2015. 19:25 Napisao/la  SC

Utakmice 26. kola: Stupnik - Rijeka II 0:2, Novigrad - Vrbovec 8:1. Momčad Novigrada ostvarila rekordnu pobjedu ove sezone

Nogometaši Rijeke II pobijedili su Stupnik (2:0) dvama pogocima postignutih za manje od pet minuta. U 52. minuti Bajić je glavom skrenuo Kokorovićev ubačaja, slično je u 56. minuti napravio Lucić nakon Kokorovićeva ubačaja iz kuta.

Momčad Novigrada pregazila je Vrbovec, postignuvši čak osam pogodaka (8:1) u najvećoj pobjedi ove sezone.

STUPNIK: Kovačić, Stojić, Cindrić, Zanić, Trgovčević, Vuco, Lončar, Pejić, Mikulinec, Jurković (75 Domitrović), Orešković (75 Lončarić)

RIJEKA II: Nwolokor, Budicin, Bajić, Collins, Diyoke, Iličić (46 Fumić), Lucić, Kokorović (82 Frančišković), Klapan (71 Furijan), Rebernik, Mršić

Utakmice 26. kola: Stupnik - Rijeka II 0:2 (Bajić 52, Lucić 56), Novigrad - Vrbovec 8:1 (Ugrina 17, 18, D. Valenta 38, Tatar 53, Bjelanović 67, 76, Lucente 67, Ćufta 80/Fernandes 56)
Ostali rezultati 26. kola: Dugo Selo - Zagorec 2:1, Zelina - HAŠK 0:2, Vrapče - Dubrava 1:2, Istra II - Samobor 3:3. Nedjelja: Dinamo II - Špansko, Trnje - Maksimir