TREĆA HNL - ZAPAD

Rijeka II pobijedila Špansko pogocima Ivančića

Subota, 04. listopada 2014. 18:24 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Rijeka II - Špansko 2:1

Dvama pogocima Josipa Ivančića nogometaši Rijeke II pobijedili su Špansko rezultatom 2:1 i zadržali vodeću poziciju na ljestvici. Za momčad Renata Pilipovića nastupili su prvotmici Močinić, Lima, Špikić i Ivančić, koji nisu bili u kombinacijama za nastup protiv Hajduka.

Rijeka je od prve minute krenula napadački, a nagrada je stigla u 13. minuti. Ivančić je primio jednu dugu loptu, odlično se zagradio pored dvojice braniča i s 15 metara preciznim udarcem matirao vratara Španskog. Rijeka je imala još nekoliko prilika, ali pokušaji Marciuša, Dangubića i Lime nisu završili u mreži.

Gosti su izjednačili u 57. minuti. Riječka obrana nije dobro reagirala nakon jednog ubačaja, a Salopek je pospremio loptu u mrežu. Ipak, samo dvije minute kasnije Dangubić je odlično primio loptu na desnoj strani i ubacio, a Ivančić pospremio loptu u mrežu - 2:1.

RIJEKA: Nwolokor, Scaglia, Špikić, Collins, Lima, Gerald (46 Kokorović), Močinić (72 Vidas), Okechukwu (60 Budan), Maciuš, Dangubić, Ivančić

ŠPANSKO: Prusina, Pavletić, Z. Sabljić, Majić, Radanović, T. Sabljić, Družić (80 Bazina), Reljica (70 Brozović), Butumović, Salopek, Švigir

Utakmica 6. kola: Rijeka II - Špansko 2:1 (Ivančić 13, 59/Salopek 57)

Rezultati 6. kola: Dugo Selo - Dubrava 0:0, Samobor - Maksimir 1:0, Stupnik - HAŠK 0:0, Vrapče - Zagorec 0:0, Trnje - Novigrad 1:0, Dinamo II - Zelina 9:0, nedjelja: Istra II - Vrbovec