PRVA ŽUPANIJSKA NL

Lošinj prekinuo niz Dokera, Lokomotiva održala korak

Subota, 19. travnja 2014. 20:03 Napisao/la  SC

Rezultati 20. kola: Zamet - Draga 0:4, Lošinj - Lučki radnik 3:1, Rab - Lokomotiva 0:3

Prva županijska liga, 20. kolo

LOŠINJ - LUČKI RADNIK 3:1 (1:0)

Igralište Čikat. Gledatelja: 180. Sudac: Cvijović (Rijeka).

Strijelci: 1:0 Babić (34), 2:0 Jerneić (79), 3:0 Jergović (81), 3:1 Polan (86).

LOŠINJ: Chinchella, Baljak (od 83. M. Vodanović), Viskić, Spaći, Smojver, Jergović, Kauzlarić, Gršković, Martuslović (od 89. T. Mrvac), Jerneić, Babić (od 86. D. Krajina).

LUČKI RADNIK: Radman, Mlinarić, Marić, Josipović, Kljaić (od 46. Paljokaj), Cvijanović (od 69. Caro), Mihalović, Grgurić, Žitković (od 75. Stojković), Alinčić, Polan.

Prva županijska liga, rezultati 20. kola: Rječina - OŠK Omišalj 4:1, Zamet - Draga 0:4, Lošinj - Lučki radnik 3:1, Goranin - Lovran 2:2,  Klana - Cres 0:2, Mune - Borac 0:1, Rab - Lokomotiva 0:3.  Prva A županijska liga, rezultati 19. kola: Snježnik - Rikard Benčić 0:1, Kraljevica - Kozala 0:3, Vrbovsko - Vihor 0:0, Goranka - Gomirje 0:0, Risnjak - Mrkopalj 1:1, Željezničar - Polet 0:2

Nogometaši Lošinja upisali su tri boda protiv Lučkog radnika prekinuvši niz dokera od tri pobjede. Lošinj je poveo u 34. minuti, nakon jedne visoke lopte Babić je prebacio Radmana - 1:0. Domaćin je prednost udvostručio u 79. minuti lijepim golom iz slobodnog udarca. Dvije minute kasnije Jergović je s ruba kaznenog prostora pogodio za 3:0. Dokeri su u 86. minuti stigli do počasnog gola preko Polana.

KLANA - CRES 0:2 (0:1)

Igralište Grašćina. Gledatelja: 100. Sudac: Martinović (Kastav).

Strijelci: 0:1 Zubović (43), 0:2 Kovčalija (75).

KLANA: Božić, Klobučar, Sanković, Ćaćić, P. Corallini, Lučić, Iskra, Bradašević (od 70. Raspor), Knežević, J. Laginja (od 80. Gržinić), I. Kovačić.

CRES: Zmajla, Kalčić, Mikičić, Klanjac, Dukić, Kovčalija, Kos (od 56. Maršanić), Zubović (od 80. Perčić), Tokić, Malić (od 89. Lapov), Kovačić (od 85. Marković).

Nogometaši Klane doživjeli su novi poraz na domaćem travnjaku. Nakon Lučkog radnika i Cres je odnio bodove s Grašćine. gosti su poveli u 43. minuti iskoristivši jednu odbijenu loptu.

Gosti su pobjedu potvrdili u 75. minuti golom Davora Kovčalije. Treba spomenuti i da je Klana propustila iskoristiti jedanesterac u 50. minuti kada vratar Krunoslav Zmajla zaustavio pokušaj domaćina.