Pripremna utakmica: Mune pobijedile Lokomotivu, Karlo Šneler strijelac jedinog pogotka

Četvrtak, 25. kolovoza 2016. 15:31 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Mune - Lokomotiva 1:0

Posljednja pripremna utakmica za obje momčadi uoči prvenstvenih obaveza. Domaćini su slavili minimalnom pobjedom 1:0 u čvrstoj utakmici nadigravanja.

U samu utakmicu ušlo se dosta rezervirano te do polovice prvog poluvremena nije bilo prigoda, kada su gosti podigli tempo i visoko pritisli obranu Muna, pokušavajući iz pogreške postići pogodak.

Dobrim zatvaranjem i koncentracijom u zadnjim redovima domaćina do poluvremena nije bilo značajnijih akcija već se najveća borba vodila na sredini terena gdje su obje momčadi tražile prostor za igru.

U drugoj polovici uz nekoliko izmjena na obje strane zaigrao se potpuno drugačiji nogomet gdje su domaćini nakon 10 minuta igre odličnom akcijom iz polukontre iznenadili goste te je Ivančević dubinskom loptom pronašao slobodnog Šnelera, koji se sjurio prema suparničkom golmanu te predivnim lobom doveo svoju momčad u prednost.

Do kraja utakmice igrao se dinamičan nogomet sa puno prilika, nešto više na strani Muna, te je 20-ak vjernih navijača moglo uživati u preformansu.

Domaćini su pokazali veću želju i agresivnost te su na kraju i zasluženo slavili.

MUNE: Kranjac, Ćus, Karlovčan, Beni, Trošelj, Šokčić, B. Perković, Salvatore, Šneler, Terzić, Kezić. Još su igrali: K. Perković, Ivančević, Vegar, Ciceran, Horvat, Bubnić

LOKOMOTIVA: Stipanov, Brkljača, Gundić, Solaja, Radoslović, Rocak, Juničić, Čubelić, Fumić, Sablić, Šimić. Još su igrali: Smolčić, Bonicoli, Đurić, Pribanić, Lacković, Šestan, Kelemendi, Martedić, Alinčić

Pripremna utakmica: Mune - Lokomotiva 1:0 (Šneler 55)