PRVA ŽUPANIJSKA NL

Draga prekinula niz lokosa od pet pobjeda

Nedjelja, 16. studenog 2014. 19:30 Napisao/la  SC

Rezultati 11. kola: Draga - Lokomotiva 4:0, Cres - Lovran 3:2, OŠK Omišalj - Goranin 8:1,  Borac - Zamet 1:1

Prva županijska liga, 11. kolo

DRAGA - LOKOMOTIVA 4:0

Igralište Slatina. Gledatelja: 60. Sudac: Luka Pajić (Rijeka). Pomoćnici: Ružić (Permani) i Šajina (Jurdani).

Strijelci: 1:0 Kereš (39'), 2:0 Frolja (47'-11m), 3:0 Topić (78'), 4:0  F. Sinožić (86').

Žuti kartoni:  Hamidović, Alinčić, B. Perković, Baldo (Lokomotiva), Frolja, Orlović (Draga).

DRAGA:  Bradičić, T. Sinožić (od 67' Žiković), Nuaj, Turak (od 64' S. Šerifi), D. Tokić, Tkalčević (od 80' Orlović), Đuga (od 46' Topić), Rubinić, Kereš  (od 83' F. Sinožić), Frolja, Ferenčak.

LOKOMOTIVA: M. Perković, Alinčić, Oštrić, I. Tokić, Mataija, Crnoviršanin, Hamidović (od 46' B. Perković), Bašić (od 46' Pribanić), Jovanović (od 82' Jurišić), Pašuld (od 77' Baldo), Popović (od 69' Lacković).

Nogometaši Drage pobijedili su Lokomotivu i prekinuli niz riječki niz od pet pobjeda. Lokomotiva je bolje otvorila utakmicu, ali Draga je iskoristila svoje prilike.

U 39. minuti Nuaj je ubacio, lopta je došla do Kereša - 1:0. U 47. minuti Tokić je ubacio dugu loptu, a Alinčić igrao rukom u kaznenom prostoru. Frolja je bio siguran - 2:0. Treći gol stigao je u 78. minuti, Topić je primio jednu loptu i izbio pred vratara - 3:0. Priču je zaključio Sinožič u 86. minuti 4:0.

_______________________________________________________________________________________________

CRES - LOVRAN 3:2

Igralište Dari. Sudac: Nenad Pjevac (Delnice). Pomoćnici: Jakovac (Mrkopalj), Vučković (Vrbovsko).

Strijelci: 0:1 Srok (57'), 1:1 Abram (60'), 1:2 Konić (64'), 2:2 Perčić (80'), 3:2 Vunduk (88').

Žuti kartoni: Kalčić (Cres), Kovačević, Klindić, Srok (Lovran).

CRES: Zmajla, Kalčić, Sedlić (od 80' Lapov), Matovina (od 46' Mikičić), Filipas (od 70' Vulin), Polegubić, Sepčić (od 64' Vunduk), Abram, Kovčalija, Kovačić, Perčić.

LOVRAN: Vukić, Čavka, Periša, Zgodić (od 89' Vuković), Klindić, Klanjac, Žgomba, Konić (od 84' Gazdek), Žiganto (od 55' Starčić), Kovačević (od 75' Tuljak), Srok (od 80' Zemalek).

Nogometaši Cresa dvaput su se vraćali iz rezultatskog minusa i na kraju ubilježili vrijednu pobjedu za drugo mjesto na ljestvici. Perčić je u 80. minuti izjednačio na 2:2, a osam minuta kasnije Vunduk je donio tri boda.

________________________________________________________________________

OŠK OMIŠALJ - GORANIN 8:1

Igralište Pušća. Sudac: Mario Kučan (Rijeka). Pomoćnici: Vučetić (Kostrena), Čuljat (Krasica).

Strijelci: 1:0 Šare (19'), 2:0 Dajdžić (35'), 3:0 Škoda (42'-11m), 4:0 Šare (51'), 5:0 Veljačić (63'-11m), 5:1 Petranović (73'), 6:1 Šare (75'), 7:1 Kurolt (77'), 8:1 Šare (83').

Žuti kartoni: Šare (OŠK Omišalj), Lučić (Goranin).

OŠK OMIŠALJ: Jedrlinić, Zubčić (od 70' H. Prpić), Žuvić, Cerić, Toić (od 63' Buzuk), M. Prpić (od 57' Sertić), Škoda (od 73' Mašić), Kurolt, Šare, Dajdžić, Vičević (od 56' Veljačić).

GORANIN: Malnar, Barišić, Jerković, Oršolić, Brelih, Šimunović, Polić, Lalić, Petranović, Jakovac, Lučić.

Nogometaši OŠK-a do vrha su napunili mrežu Goranina koji je u goste stigao sa samo jedanaest igrača. S četiri gola istaknuo se Luka Šare.

BORAC - ZAMET 1:1

Igralište NK Borac. Sudac: Antun Lukić (Kastav). Pomoćnici: Mrkela i Melnjak (oba Rijeka).

Strijelci: 0:1 Rupčić (20'), 1:1 Klanac (40').

Žuti kartoni: Mohorić, Slavujević, Stefanović (Borac), Piljić, Vrsaljko, Rupčić (Zamet).

BORAC: Kutija, Grbac, Mohorić, Spajić, Zaharija, Mujdžić, Marković, Slavujević, Stefanović (od 72' Ristić), Klanac, Vidić.

ZAMET: Chinchella, Pilić, Belušić, Đuranec, Barkić, Josipović, Tursunović, Vrsaljko, Buza Vidas (od 68' Smajlović), Morožin (od 61' Krunić), Rupčić.

MUNE - KRALJEVICA 1:0

Igralište Crikvena Draga. Sudac: Paolo Jakovašić (Opatija). Pomoćnici: Šabanović (Matulji), Bošnjak (Kastav).

Strijelac: 1:0 Šneler (64').

Žuti kartoni: Cetina (Mune), Devčić (Kraljevica).

MUNE: Čituljski, Jugović (od 88' Žunić), Posarić, Cetina, Dramac, Trivanović (od 79' Ivančević), Šneler, Stanić, Dukić, Šokčić (od 68' Ban), Mlinarić.

KRALJEVICA: Bilen, Maretić (od 46' Trope), Šupraha, Pleše, Šegota, Perišić, Štulić, Burić. Franko, Devčić, Mijolović (od 87' Brkljača).

RAB - KLANA 0:4

Igralište Blato. Gledatelja: 100. Sudac: Robi Stojaković (Lovran). Pomoćnici: Dragišić (Rijeka) i Modrić (Kraljevica).

Strijelci: 0:1 Bradašević (27'), 0:2 Ujčić (44'), 0:3 Laginja (52'), 0:4 Laginja (53'). Žuti kartoni: Buza-Vidas (Rab), Čačić (Klana).

RAB: Grgurić, Stričević, A. Vulelija, Beg, Pahljina, Šubašić, Lekaj, Ivić, Buza-Vidas, Ivče, M. Vulelija.

KLANA: Božić, Čačić, Raspor, Sinčić, Vrsaljko, Klobučar, Iskra, Bradašević, Laginja (od 72' Saratlija), Ujčić (od 46' Teofilović), Gržinić.