Zimski Kup Grada Labina: U nedjelju se održava završnica malonogometnog turnira

Subota, 24. siječnja 2015. 09:53 Napisao/la  SC

Utakmica za treće mjesto seniora igra se od 19 sati, a finale se igra se od 19,45 sati

Nedjelja je završni dan futsal turnira 2. Zimski Kup Grada Labina. U četvrtfinalu se sastaju:
Šijana Spartans (Pula) – Plavi Put (Pazin) 14:00
Eurotim GIP Karojba – DLD Motori (Pula) 14:35
Harlem Auto otpad Trumić (Labin) – Dinocop Omišalj 15:10
Albona C.B. Pod Voltom (Labin) – Stop Alcohol (Kraljevica) 15:45

Nakon četvrtfinala seniora revijalne polufinalne utakmice odigrat će klinci prema rasporedu:
Škola Nogometa Prvi Gol (Potpićan) – NK Rabac 16:20
NK Rudar (Labin) – NK Jedinstvo Omladinac (Nedešćina) 16:40

Od 17 sati slijede polufinalni susreti seniora, a klinci će utakmice za poredak (utakmica za treće mjesto i finale) igrati od 18:10 sati. Utakmica za treće mjesto seniora igra se od 19 sati, a finale se igra se od 19:45 sati.

Već u utakmicama po skupinama u Labinu se mogao gledati lijep futsal. Posebno su se istaknule ekipe Eurotim GIP Karojba (Rok Grželj, Jaka Bizjak i Tine Kapun), Harlem Auto otpad Trumić (Bojkić, Hoxha, Hodžić, Čudić, vratar Zahtila), Šijana Spartans (Šištov, Belli, Urošević) te Dinocop Omišalj (Glavaš, Akrap, Jasprica, Lukačić).

Vodeći strijelac turnira je Toni Rudan (Brseč) sa pet postignutih pogodaka, a prate ga Edi Kurolt (Stop Alcohol) i David Dujanić (Plavi Put) sa po četiri postignuta pogotka.

Utakmice četvrtfinala i polufinala igraju se 2x15 minuta "prljave" igre dok se utakmice za poredak (utakmica za treće mjesto i finale) igraju 2x15 minuta "čiste" igre.