NAJVEĆE REGIONALNO NATJECANJE

Pogledajte raspored Dvoranskog prvenstva Grada Rijeke

Utorak, 19. studenog 2019. 19:41 Napisao/la  SC

Prvenstvo traje od 24. studenog do 23. prosinca

Pogledajte raspored Dvoranskog prvenstva Grada Rijeke

 SRIJEDA, 11. 12. 2019.
15:50 ŠN TORETTA - LOKOMOTIVA PLAVI - 2010
16:05 KOZALA - LOKOMOTIVA BIJELI - 2010
16:25 HALUBJAN CRVENI - ORIJENT 1919 BIJELI - 2010
16:45 HALUBJAN BIJELI - ORIJENT 1919 CRVENI - 2010
17:00 ŽNK RIJEKA - POMORAC 1921 - 2010
17:20 ŠN 1. GOL - NAPRIJED - 2010
17:40 GRBCI 2000 - OPATIJA - 2010
18:00 1/4 NOVI LIST - COSMO VETERANI
18:20 1/4 OPATIJA - ORIJENT 1919 VETERANI
18:45 1/4 TERZA I PRIJATELJI - KRK VETERANI
19:05 1/4 ATTACANTE I PRIJATELJI - GORNJI ZAMET VETERANI
19:30 1/8 DAMAN - KRALJEVICA SENIORI
19:55 1/8 GORANIN - TARS SENIORI
20:20 1/8 BORAC - SNJEŽNIK SENIORI
20:45 1/8 LOKOMOTIVA - DRAGA SENIORI
21:05 1/8 MALINSKA - CRES SENIORI
21:30 1/8 ŽUTI MRAVI - ŠKURINJE BAR SENIORI
21:50 1/8 MATULJI - ŠKOVET SENIORI
22:10 1/8 OPATIJA - VINODOL SENIORI

ČETVRTAK, 12. 12. 2019.
15:50 GOROVO - HALUBJAN - 2013
16:05 KVARNER - LOKOMOTIVA - 2013
16:20 ORIJENT 1919 CRVENI - POMORAC 1921 - 2013
16:40 ORIJENT 1919 BIJELI - ZVONČAR - 2013
17:00 GOROVO - RIJEKA - 2013
17:20 KVARNER - GROBNIČAN - 2013
17:40 1/4 ČETVRTFINALE - ENIORI
18:00 1/4 ČETVRTFINALE - SENIORI
18:25 1/4 ČETVRTFINALE - SENIORI
18:45 1/4 ČETVRTFINALE - SENIORI

SUBOTA, 14. 12. 2019.
9:00 GRBCI 2000 - KVARNER 2012
9:20 PRIMORAC - DRENOVA 2012
9:40 TORETTA - KVARNER 2011
10:00 RIJEKA BIJELI - GROBNIČAN 2011
10:15 GRBCI 2000 - DRENOVA 2012
10:35 KVARNER - PRIMORAC 2012
10:55 RIJEKA BORDO - POMORAC 1921 2011
11:15 ORIJENT 1919 CRVENI - KOZALA 2011
11:30 KVARNER - GROBNIČAN 2011
11:50 KVARNER - DRENOVA 2012
12:10 ORIJENT 1919 CRVENI - POMORAC 1921 2011
12:30 ŠN 1. GOL - OPATIJA 2011
12:50 GRBCI 2000 - HALUBJAN 2011
13:05 1/8 OSMINA FINALA - 2007
13:25 1/8 OSMINA FINALA - 2007
13:45 1/8 OSMINA FINALA - 2007
14:05 1/8 OSMINA FINALA - 2007
14:25 1/8 OSMINA FINALA - 2007
14:40 1/4 ČETVRTFINALE - 2007
15:00 1/4 ČETVRTFINALE - 2007
15:20 1/4 ČETVRTFINALE - 2007
15:40 1/4 ČETVRTFINALE - 2007

NEDJELJA, 15. 12. 2019.
9:30 1/8 OSMINA FINALA - 2005
9:50 1/8 OSMINA FINALA - 2005
10:05 1/8 OSMINA FINALA - 2005
10:25 1/8 OSMINA FINALA - 2005
10:45 1/8 OSMINA FINALA - 2005
11:00 1/8 OSMINA FINALA - 2005
11:20 1/8 OSMINA FINALA - 2005
11:40 1/8 OSMINA FINALA - 2005
12:00 1/4 ČETVRTFINALE - 2005
12:15 1/4 ČETVRTFINALE - 2005
12:35 1/4 ČETVRTFINALE - 2005
12:55 1/4 ČETVRTFINALE - 2005
13:15 1/4 ČETVRTFINALE - 2008
13:30 1/4 ČETVRTFINALE - 2008
13:50 1/4 ČETVRTFINALE - 2008
14:10 1/4 ČETVRTFINALE - 2008
14:25 1/2 POLUFINALE - 2005
14:45 1/2 POLUFINALE - 2005
15:00 1/2 POLUFINALE - 2007
15:20 1/2 POLUFINALE - 2007
15:40 1/2 POLUFINALE - 2008
16:00 1/2 POLUFINALE - 2008
16:20 3. MJESTO - 2005
16:40 3. MJESTO - 2007
17:00 3. MJESTO - 2008
17:20 FINALE - 2005
17:50 FINALE - 2007
18:20 FINALE - 2008
18:45 PROGLAŠENJE 2005, 2007, 2008
19:05 1/2 POLUFINALE - VETERANI
19:25 1/2 POLUFINALE - VETERANI
19:50 1/2 POLUFINALE - SENIORI
20:10 1/2 POLUFINALE - SENIORI
20:35 3.MJ 3. MJESTO - VETERANI
20:55 3.MJ 3. MJESTO - SENIORI
21:20 FIN FINALE - VETERANI
21:40 FIN FINALE - SENIORI
22:10 PROGLAŠENJE SENIORI, VETERANI

PONEDJELJAK, 16. 12. 2019.
16:00 GOROVO - ORIJENT 1919 CRVENI - 2013
16:15 KVARNER - ORIJENT 1919 BIJELI - 2013
16:35 HALUBJAN - POMORAC 1921 - 2013
16:50 LOKOMOTIVA - ZVONČAR - 2013
17:05 ORIJENT 1919 CRVENI - RIJEKA - 2013
17:25 ORIJENT 1919 BIJELI - GROBNIČAN - 2013
17:40 HALUBJAN CRVENI - ŠN TORETTA - 2012
18:00 HALUBJAN BIJELI - KOZALA - 2012
18:20 ORIJENT 1919 BIJELI - HALUBJAN ŽUTI - 2009
18:40 ŠN 1. GOL - ORIJENT 1919 - 2012
18:55 GRBCI 2000 - PRIMORAC - 2012
19:15 LOKOMOTIVA PLAVI - KLANA - 2009
19:35 HALUBJAN ŽUTI - MATULJI - 2009
19:55 ORIJENT 1919 BIJELI - KLANA - 2009
20:15 LOKOMOTIVA PLAVI - MATULJI - 2009
20:35 ORIJENT 1919 BIJELI - KRALJEVICA - JUNIORI
20:55 ORIJENT 1919 CRVENI - NAPRIJED - JUNIORI
21:10 ORIJENT SUŠAK - POMORAC 1921 - JUNIORI
21:30 CRIKVENICA - ŠN KALIMERO - JUNIORI
21:50 HALUBJAN - POMORAC 1921 - JUNIORI
22:10 ORIJENT SUŠAK - KOZALA - JUNIORI

UTORAK, 17. 12. 2019.
16:00 1/8 OSMINA FINALA - 2009
16:20 1/8 OSMINA FINALA - 2009
16:40 1/8 OSMINA FINALA - 2009
16:55 1/8 OSMINA FINALA - 2009
17:15 1/8 OSMINA FINALA - 2009
17:35 1/8 OSMINA FINALA - 2009
17:55 1/8 OSMINA FINALA - 2009
18:15 1/8 OSMINA FINALA - 2009
18:30 1/4 ČETVRTFINALE - 2009
18:50 1/4 ČETVRTFINALE - 2009
19:10 1/4 ČETVRTFINALE - 2009
19:30 1/4 ČETVRTFINALE - 2009
19:50 VINODOL - MNK GOROVO - KADETI
20:05 LOKOMOTIVA PLAVI - HALUBJAN - KADETI
20:25 RUDAR - MNK GOROVO - KADETI
20:45 LOKOMOTIVA BIJELI - POMORAC 1921 - KADETI
21:05 GROBNIČAN BIJELI - ORIJENT 1919 CRVENI - KADETI
21:20 GROBNIČAN CRVENI - ORIJENT 1919 BIJELI - KADETI
21:40 GOROVO - LOKOMOTIVA - JUNIORI
22:00 OPATIJA - ZAMET - JUNIORI

SRIJEDA, 18. 12. 2019.
16:00 1/8 OSMINA FINALA - 2010
16:20 1/8 OSMINA FINALA - 2010
16:40 1/8 OSMINA FINALA - 2010
16:55 1/8 OSMINA FINALA - 2010
17:15 1/8 OSMINA FINALA - 2010
17:35 1/8 OSMINA FINALA - 2010
17:55 1/8 OSMINA FINALA - 2010
18:15 1/8 OSMINA FINALA - 2010
18:30 1/4 ČETVRTFINALE - 2010
18:50 1/4 ČETVRTFINALE - 2010
19:10 1/4 ČETVRTFINALE - 2010
19:30 1/4 ČETVRTFINALE - 2010
19:50 1/4 ČETVRTFINALE - KADETI
20:05 1/4 ČETVRTFINALE - KADETI
20:25 1/4 ČETVRTFINALE - KADETI
20:45 1/4 ČETVRTFINALE - KADETI
21:05 1/4 ČETVRTFINALE - JUNIORI
21:20 1/4 ČETVRTFINALE - JUNIORI
21:40 1/4 ČETVRTFINALE - JUNIORI
22:00 1/4 ČETVRTFINALE - JUNIORI

ČETVRTAK, 19. 12. 2019.
16:00 RIJEKA BIJELI - ORIJENT 1919 BIJELI - 2011
16:15 RIJEKA BORDO - ORIJENT 1919 CRVENI - 2011
16:30 ŠN 1. GOL - LOKOMOTIVA PLAVI - 2011
16:50 GRBCI 2000 - LOKOMOTIVA BIJELI - 2011
17:05 ORIJENT BIJELI - GROBNIČAN - 2011
17:20 KOZALA - POMORAC 1921 - 2011
17:40 LOVRAN - OPATIJA - 2011
17:55 GOROVO - HALUBJAN - 2011
18:10 RIJEKA BIJELI - ŠN TORETTA - 2011
18:30 RIJEKA BORDO - KOZALA - 2011
18:45 ŠN 1. GOL - LOVRAN - 2011
19:00 GRBCI 2000 - GOROVO - 2011

SUBOTA, 21. 12. 2019.
8:50 1/8 OSMINA FINALA - 2011
9:05 1/8 OSMINA FINALA - 2011
9:20 1/8 OSMINA FINALA - 2011
9:40 1/8 OSMINA FINALA - 2011
10:00 1/4 ČETVRTFINALE - 2011
10:15 1/4 ČETVRTFINALE - 2011
10:35 1/8 OSMINA FINALA - 2011
10:55 1/8 OSMINA FINALA - 2011
11:15 1/8 OSMINA FINALA - 2011
11:35 1/8 OSMINA FINALA - 2011
11:50 1/4 ČETVRTFINALE - 2011
12:10 1/4 ČETVRTFINALE - 2011
12:30 1/8 OSMINA FINALA - 2012
12:50 1/8 OSMINA FINALA - 2012
13:10 1/8 OSMINA FINALA - 2012
13:25 1/8 OSMINA FINALA - 2012
13:45 1/4 ČETVRTFINALE - 2012
14:05 1/4 ČETVRTFINALE - 2012
14:25 1/8 OSMINA FINALA - 2012
14:45 1/8 OSMINA FINALA - 2012
15:00 1/8 OSMINA FINALA - 2012
15:20 1/8 OSMINA FINALA - 2012
15:40 1/4 ČETVRTFINALE - 2012
16:00 1/4 ČETVRTFINALE - 2012

NEDJELJA, 22. 12. 2019.
9:10 1/4 RAZIGRAVANJE - 2011
9:30 1/4 RAZIGRAVANJE - 2011
9:50 1/4 RAZIGRAVANJE - 2011
10:10 1/4 RAZIGRAVANJE - 2011
10:30 1/2 RAZIGRAVANJE - 2011
10:50 1/2 RAZIGRAVANJE - 2011
11:10 3. MJ RAZIGRAVANJE - 2011
11:30 FIN RAZIGRAVANJE - 2011
11:50 1/2 RAZIGRAVANJE - 2013
12:10 1/2 RAZIGRAVANJE - 2013
12:30 3.MJ RAZIGRAVANJE - 2013
12:50 FIN RAZIGRAVANJE - 2013
13:10 1/4 RAZIGRAVANJE - 2012
13:30 1/4 RAZIGRAVANJE - 2012
13:50 1/4 RAZIGRAVANJE - 2012
14:10 1/4 RAZIGRAVANJE - 2012
14:25 1/2 RAZIGRAVANJE - 2012
14:45 1/2 RAZIGRAVANJE - 2012
15:05 3. MJ RAZIGRAVANJE - 2012
15:25 FIN RAZIGRAVANJE - 2012
15:40 1/2 POLUFINALE - 2009
16:00 1/2 POLUFINALE - 2009
16:20 1/2 POLUFINALE - 2010
16:40 1/2 POLUFINALE - 2010
17:00 3. MJESTO - 2009
17:20 3. MJESTO - 2010
17:40 FINALE - 2009
18:10 FINALE - 2010
18:40 PROGLAŠENJE 2009, 2010
19:00 1/2 POLUFINALE - KADETI
19:20 1/2 POLUFINALE - KADETI
19:40 1/2 POLUFINALE - JUNIORI
20:00 1/2 POLUFINALE - JUNIORI
20:20 3. MJESTO - KADETI
20:40 3. MJESTO - JUNIORI
21:00 FINALE - KADETI
21:30 FINALE - JUNIORI
22:00 PROGLAŠENJE KADETI, JUNIORI

PONEDJELJAK, 23. 12. 2019.
9:00 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
9:20 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
9:40 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
10:00 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
10:20 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
10:40 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
11:00 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
11:20 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
11:40 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
12:00 RAZIGRAVANJE 17-21 - 2011
12:20 1/4 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
12:40 1/4 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
13:00 1/4 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
13:20 1/4 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
13:40 1/2 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
14:00 1/2 RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
14:20 3. MJ RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
14:40 FIN RAZIGRAVANJE 17-24 - 2012
15:00 1/2 POLUFINALE - 2011
15:20 1/2 POLUFINALE - 2011
15:40 1/2 POLUFINALE - 2012
16:00 1/2 POLUFINALE - 2012
16:20 1/2 POLUFINALE - 2013
16:40 1/2 POLUFINALE - 2013
17:00 3. MJESTO - 2011
17:20 3. MJESTO - 2012
17:40 3. MJESTO - 2013
18:00 FINALE - 2011
18:30 FINALE - 2012
19:00 FINALE - 2013
19:30 PROGLAŠENJE 2011, 2012, 2013