Dvoransko prvenstvo: Veterani Rikarda Benčića i Gornjeg Zameta Taxi Cameo u finalu

Subota, 19. prosinca 2015. 23:38 Napisao/la  SC

Seniori: Rikard Benčić - MNK Kastav 4:1, Kraljevica - Lovran 0:4

U subotu su odigrana dva finala u kategorijama U-11 i U-13. Prvoplasirana momčad u kategoriji U-11 je Škola nogometa 1. Gol dok su drugo mjesto zauzeli igrači Rijeke izgubivši na penale nakon rezultata 2:2 u regularnom dijelu.

U kategoriji U-13 prvo mjesto osvojila je Rijeka pobjedom u finalu nad Školom nogometa HNK-a Rijeka rezultatom 2:1.

U veteranskom dijelu natjecanja u finale su se plasirali Rikard Benčić i Gornji Zamet Taxi Cameo dok će utakmicu za 3. mjesto odigrati Orijent 1919 i Opatija.

Seniori

Rikard Benčić - MNK Kastav 4:1 (Štokan, Riza, Miculinić, Aleksa/Zdrilić)

Kraljevica - Lovran 0:4 (Perišan 2, Matak, Božičić)

Veterani

Orijent 1919 - Gornji Zamet Taxi Cameo 3:5 (Flego 2, Babić/Baričević, Rački 3, Radusin)

Rikard Benčić - Opatija 5:3 (Križić 2, Mlinar, Kraljić, Rožajac/Bubnić, Ljubović, Budimlija)