KUP: Nogometaši Otočca poravnali, pa stali i ispali od Libertasa

Srijeda, 24. kolovoza 2016. 20:22 Napisao/la  SC

Utakmica 1/32 Kupa Libertas - Otočac 4:1

Utakmica 1/32 Kupa

Nogometaši Otočca uvjerljivo su poraženi u prvome kolu Kupa na gostovanju kod Libertasa sa 4:1.

Iako je Lucijan Tomac u 10. minuti poravnao na 1:1 iz kaznenog udarca, vratar Otočca Matija Božičević do poluvremena je primio još tri pogotka i priči je bio kraj.

OTOČAC: Božičević, Benčić, Rudelić, Benić, Vukić (46 Orešković), Tomac, Čurčić (21 Sladović), Vuković, Krznarić, Plecić, Burić (39 Tomaić).

LIBERTAS - OTOČAC 4:1 (Galešić 5-11m, 43, Šimunović 22, Đurić 39/Tomac 10-11m)