Pripremna utakmica: Rudar u Rovinju pobijedio izravnog konkurenta za plasman u vrhu

Srijeda, 15. veljače 2017. 23:22 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rovinj - Rudar 0:2

Rudar je pobijedio u gostima kod direktnog konkurenta za vrh  bez nekoliko ključnih igrača poput Juričića, Mehića, Čudića i Černjula.

Gol za 0:1 pravo je malo remek djelo Antonia Stepčića, koji je sa 20 metara zatresao rašlje gola Rovinja u 30. minuti.

No, Rovinježi su bili bolji, Bernobić je pogodio gredu, a Vozila je dvaput obranio opasne udarce Matoševića.

U nastavku Ivanović upošljava Jurkića čiji udarac s deset metara brani Pavlić, inače dijete Rudara.

Deset minuta kasnije Rovinj ima "zicer", Bojanu Gjurchinoskom fantastično je obranio Vozila.

Domaće je za promašaje kaznio Ivan Macan u 65. minuti, kad se sjurio od centra i rutinski matirao domaćeg vratara.

ROVINJ: Denić, Stojanov, Baltić, Bilić, Tanković, Šverko, Škiljan, Vošten, Bernobić, Špiranac, Matošević. Još su igrali: Pavlić, Kazalac, Pamić, Butući, Marinović, Gjurchinoski A., Gjurchinoski B.

RUDAR: Vozila, Licul, Topić, Načinović, Munjas, Maksenčuk, Šepić, Stepčić, Škopac, Jurkić, Macan. Još su igrali: Blažina, Belo, Ivanović

Pripremna utakmica: Rovinj - Rudar 0:2 (Stepčić 30, Macan 65)