Pripremna utakmica: Lokomotiva pobijedila Kraljevicu u noćnoj utakmici na Belvederu

Četvrtak, 11. veljače 2016. 15:43 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Pripremna utakmica: Lokomotiva - Kraljevica 2:0

Pripremna utakmica

LOKOMOTIVA - KRALJEVICA 2:0

Igralište SRC Belveder. Gledalaca: 60.

Sudac: Cvijović

Strijelci: 1:0 M. Smolčić (73), 2:0 Lacković (80).

LOKOMOTIVA: Stipanov, Brkljača, Leskur, Fumić, Šolaja, Kameluti, Binicioli, Čubelić, Dragović, Pašuld, Popović. Još su igrali: D. Smolčić, Sablić, Alinčić, Pribanić, M. Smolčić, Bašić, Jovanović, Lacković, Hamidović

KRALJEVICA: Bilen, Šegota, Perišić, Pleše, Marušić, Burić, Sotošek, Maretić, Danijel Leoni, Kurolt, Devčić. Još su igrali: Vidak, Stanišić, Neven, Dragičević, Marković

Prvo poluvrijeme proteklo je u zanimljivoj i vrlo izjednačenoj utakmici. Igrači obje momčadi pokušavali su svoj bioritam prilagoditi atipičnom početku utakmicu, koja je započela poslije 21 sat.

Nakon brojnih izmjena u nastavku, domaća klupa se je pokazala učinkovitija, te je u završnici susreta i presudila konačnim ishodom.

Najprije je Smolčić krasnim udarcem sa 18 metara pogodio donji kut nemoćnog vratara Kraljevice.

Samo sedam minuta kasnije, nakon akcije po desnom boku, idealno ubačena lopta u kazneni prostor završila je laganom realizacijom Lackovića za konačni rezultat - 2:0.