Pripremna utakmica: Lokomotiva nadigrala Cres uoči nastavka Međužupanijske lige

Ponedjeljak, 22. veljače 2016. 13:16 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Prijateljska utakmica: Lokomotiva - Cres 2:1.

Sudac: Antonio Melnjak (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Cianci (18) 1:1 Popović (30) 2:1 Kelmendi (65)

LOKOMOTIVA: Stipanov, Đurić, Sablić, Fumić, Čubelić, Alinčić, Kameluti, Pašuld, Bonicioli, Popović, Lacković (još su igrali: D. Smolčić, M. Smolčić, Kelmendi, Nemetz).

CRES: Zmajla, Brnić, Crnovršanin, Inić, Bandalo, Buza-Vidas, Kučanin, Mance, Perčić, Cianci, Martuslović (još su igrali: Kruljac, Zubović, Vucić, Nastić, Delić).

Lokosi su u generalnoj probi sa Cresom završili seriju oglednih utakmica uoči subotnjeg početka prvenstva i gostovanja u Bujama. Protekli vikend momčad trenera Tea Ivića odigrala je dvije utakmice u Novom Vinodolskom (1:1) i Cresom, što je bila posljednja prilika da se otklone neke dvojbe u sastavu.

Respektabilni složeni sastav Cresa poveo je golom Ciancia i tijekom prvog poluvremena potpuno ravnopravo stajao na terenu. U nastavku je ambicioznom sastavu Cresa počela ponestajati snaga, te je Lokomotiva došla do pobjede. Iza Cresa su dvije pripremne utakmice (OŠK 5:1, Rudar 3:1), a već ovaj tjedan momčad Živka Cunjka će igrati sa kadetima Rijeke i sa Zametom u subotu.