Pipremna utakmica: Rudar i Novigrad odigrali neodlučeno utakmicu sa šest pogodaka

Utorak, 11. listopada 2016. 22:23 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rudar - Novigrad 3:3

Po veoma hladnom vremenu, pripremnu utakmicu bez pobjednika (3:3) odigrali su četvrtoligaš iz Labina i novigradski drugoligaš.

Dok je domaćin jedva "sklepao" jedanaestoricu zbog bolesti, ozljeda i juniorske utakmice koja se igrala u isto vrijeme, gost je u Labin stigao u kombiniranom sastavu koji je predvodio kapetan Kristijan Glavaš, inače "dijete" labinskog kluba.

Početak je nagovještavao loš dan za Rudare. Centaršut iz kornera u 16. minuti stigao je do Luke Čakaruna koji visoko skače i loptu u lijepom luku neobranjivo šalje u Voziline rašlje.

Ipak, šest minuta kasnije  Juričić iz slobodnog udarca oko "živog zida" pogađa za 1:1.

Na 2:1 povisio je Ervin Čudić sa osam metara ljevicom, nakon što mu je Almir Fejzić spustio loptu.

Na predah se odlazi sa velikom prednošću domaćina, jer je u 36. minuti Antonio Stepčić "odapeo" iz voleja sa 20 metara, a lopta prolazi ispod Mandušića za 3:1.

U nastavak je za domaćina morao zaigrati i vratar Sanjin Vozila, jer se ozlijedio Antonio Načinović.  Zanimljivo je kako je Vozila  kreirao prostor kao prva špica kao i količina skokova koju je prezentirao.

Gosti smanjuju u 47. minuti, strijelac je Matija Čakarun.

Konačnih 3:3 postavlja Belaković nakon velike greške domaće obrane.

RUDAR: Vozila, Načinović, Kurtić, Licul, Černjul, Stepčić, Čudić, Juričić, Ivanović, Fejzić, Maksenčuk. Još je igrao: Radočaj V.

NOVIGRAD: Mandušić, Jozanović, Čakarun L., Grle, Mileusnić, Glavaš, Rudović, Belaković, Askerov, Vrdoljak, Čakarun M. Još su igrali: Boglić, Georgiadis, Muminović, Bičanić, Ibrahimović, Paravić, Miletić

Pripremna utakmica: Rudar - Novigrad 3:3  (Juričić 22,  Čudić 29, Stepčić 36/L. Čakarun 16, M. Čakarun 47,  Belaković 50)