Memorijal Josip Pepe Mikuličić: Naprijed i Halubjan igraju u finalu 25. nogometnog turnira

Subota, 22. kolovoza 2015. 21:46 Napisao/la  S. L.

Rezultati polufinalnih utakmica: Naprijed - Rječina 1:0, Grobničan - Halubjan 5:6-11m (1:1).

U prvoj utakmici prvog dana 25. turnira Josipa Pepe Mikuličića, kojim se obilježava i blagdan Općine Čavle, Bartoja. Naprijed je golom Mateškovića u 15. minuti pobijedio čvrstu momčad Rječine 1:0.

U drugoj utakmici domaćin i organizator ovog tradicionalnog turnir odigrao je sa Halubjanom 1:1. Poveo je Halubjan golom Šanjuga 1:0, a izjednačio je Pilčić u 71. minuti.

Iako je do kraja zanimljive utakmice bilo obostranih prilika, drugi finalist odlučen je tek nakon izvođenja jedanaesteraca. Pobjeda je pripala momčadi sa Viškova 6:5 (1:1) za koju su jedanaesterce iskoristili: Štimac, Štanfel, Miletić, Samardžija i Kinkela. Strijelci za Grobničan bili su: Jukić, Pilčić i Conjar.

Sve utakmice u Mavrincima sudili su Frlan, Milković, Ban i Mavrinac.

NAPRIJED: Grlj, Čop, Ende, Matešković, Savić, Radmanović, Pravdica, Iskra, A. Petrović, E. Petrović, Merle.

HALUBJAN: Božić, Samardžija, Šipura, Miletić, Bedenik, Kinkela, Štimac, Gatara, Mrvčić, Šanjug, Radan. Još su igrali: Geler, Staojaković, Štanfel, Majetić, Kovčalija, Kovač, Stojak

RJEČINA: Graovac, Marinović, Bralić, Švrljuga, Kovačić, Barčić, Mikulić, Valić, Kajić, Imeraj, Sharbini.

GROBNIČAN: Herman, Jovanović, Jukić, Vukelić, Žeželj, Poropat, Škarica, Conjar, Miškulin, Pilčić, Kurilić. Još su igrali: Kutija, Franović, Babić, Žarković, Juničić, Lončar, Benić