Nedjelja, 27. studenog 2016. 15:58 Napisao/la  SC

Zaostala utakmica 7. kola: Mladost - Vinodol 4:1

Međužupanijska liga NS Rijeka - 7. kolo zaostala utakmica

MLADOST - VINODOL 4:1

Stadion Oliva. Gledatelja: 60

Sudac: Gabrijel Flegar (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Kovač (45), 2:0 Kostešić (67), 2:1 Radetić (72), 3:1 Kostešić (74), 4:1 Kostešić (76 - 11m)

Žuti kartoni: Racan (Mladost)

Crveni kartom: Radetić (Vinodol) 87 - grubi start

MLADOST: Mudrić, Markić, Lazendić, Racan, Bagarić, Kostešić, Kovač, Mofardin, Valčić, Matejčić (68 Škaro), Livović

VINODOL: Hodžić, Smolčić, Lenac, Brusić, Petrinović (83 Tonković), Uremović, Preni (46 Buljat), Radetić, Lagumdžija, Filipović (74 Kostić)

Već u prvoj minuti Mark Kostešić sa sedam metara šutira točno u gostujućeg vratara Hodžić, a ubrzo nakon toga pogodio je Alen Perušić vratnicu nakon ubačaja sa desne strane.

Još jednu izglednu prigodu za domaćina nije realizirao Kostešić, a od 44. minute Fažanci vode. Lopta je stigla po blatnjavom terenu do Ivice Kovača koji sa 18 metara iznenađuje Hodžića za 1:0.

Drugo poluvrijeme počelo je incidentom. Duel Brusića i Kostešića izazvao je opću gužvu i naguravanje u koje su se uključili svi igrači.

Sudac Flegar se nije oglasio tako da je sve prošlo bez opomena.

Pet minuta kasnije Kovač je osvojio loptu na sredini i uposlio Bagarića koji ulazi u šesnaesterac i poslužuje Kostešića koji povisuje na 2:0.

U 72. minuti Vinodol smanjuje preko Luke Radetića koji je sa lijeve strane šesnaesterca pogodio suprotni kut Mudrićevog gola.

Uslijedio je Kostešić show.

Igrala se 74. minuta kada je Matejčić izveo aut i ubacio na sedam metara od gola gdje se napadač Mladosti zagradio i poluškaricama pogodio za 3:1.

Nedugo zatim Bagarić je izborio najstrožu kaznu, a Kostešić je pogodio treći puta.