4. HNL: Rovinj i Vinodol podijeli bodove na Valbruni pogocima u završnici utakmice

Četvrtak, 07. rujna 2017. 14:31 Napisao  I. V.

Utakmica 2. kola: Rovinj - Vinodol 1:1. U 83. minuti Špiranac je doveo domaćine u vodstvo što je bio znak za juriš gostiju

Antun Dunković (Vinodol)

Četvrta liga NS Rijeka - 2. kolo

ROVINJ - VINODOL 1:1

Igralište Valbruna. Gledatelja: 80

Sudac: Milan Kukuljan (Podkilavac)

Stijelci: 1:0 Špiranac  (83), 1:1 A. Petrinović (89)

Žuti kartoni: Špiranac, Pamić (Rovinj), Matija, Tonković, Godinić (Vinodol)

ROVINJ: Cindrić, Marinović (46 Stojanov), Matošević, Rudela, Špiranac (87 Karlović), Tanković, Hoxha (76 Pamić), Hasanbegović, Pamić, Bernobić, Maružin (46 Kazalac)

VINODOL: Godinić, Mataija, Preni (56 Uremović), Lagumdžija, A. Petrinović, Lenac, T. Petrinović (90 Košuljandić), Peričić (46 Dunković), Radetić, Filipović (70 Tonković), Buljat (87 Perušić)

U zaostaloj utakmici 2. kola Rovinj i Vinodol podijelili su bodove na Valbruni.

U 83. minuti Špiranac je doveo domaćine u vodstvo što je bio znak za juriš gostiju, koji su se potpuno otvorili i u desetak minuta pokazali više u igri nego prije toga tijekom cijele utakmice.

Na kraju je Vinodol osvojio bod pogotkom Andreja Petrinovića, koji je u 87. minuti promašio veliku priliku.

Do kraja utakmice Rudela je iz slobodog udarca natjerao Godinića na efektnu obranu kojom je gostima sačuvao bod.

Utakmica je odgođena zbog  subotnje svadbe trenera i igrača Marijana Tomića, koji je momčad u Rovonju vodio s tribina budući da je u prošlom kolu dobio crveni karton.