Antonio Mance postigao pogodak protiv Splita na pripremama u Turskoj

Petak, 23. siječnja 2015. 18:47 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Split - Karpaty Lviv 1:1. Mance je tijekom zimske stanke otišao na probu u ukrajinskog prvoligaša momčad kojega trenira Igor Jovičević

Antonio Mance postigao je pogodak u utakmici protiv Splita čime je momčad Karpatyja prekinula niz od tri uzastopne pobjede splitskih nogometaša na pripremama u Turskoj. Napadač Istre 1961 početkom ove sezone vratio se u Pomorac kao posuđeni igrač. Pomorac je tijekom sezone odustao od natjecanja u Drugoj HNL, a Mance tijekom zimske stanke otišao na probu u ukrajinskog prvoligaša momčad kojega trenira Igor Jovičević, bivši igrač Dinama i Real Madrida.

U 31. minuti Mance je glavom postigao pogodak za konačnih 1:1. Splićane je u vodstvo doveo Mate Bilić u 14. minuti snažnim udarcem po kojemu se lopta od bloka odbila u mrežu.

Utakmicu je sudio kondicijski trener ukrajinskog sastava Vitalij Shpaniuk budući da sudačka trojka nije došla u zakazano vrijeme. Prigovora na suđenje nije bilo.

SPLIT: Duka, Ibriks (od 46. Radotić), Galović, Glumac, Glavina , Mršić, Blagojević (od 82. Vidović), Belle (od 46. Bagarić), Rog, Roce (od 70. Kvesić), Bilić (od 46. Cikalleshi).

KARPATY LVIV: Mysak (od 46. Pidkivka),  Lobai (od 46. Miroshnichenko), Gitchenko (od 46. Sanytsja), Novotriarisov (od 46. Plastun), Kostevych (od 46. Kravets), Kljoc (od 46. Myhailovskyi), Fedorchuk (od 65. Kljoc),  Shved (od 46. Guzuliak), Karnoza (od 46. Strashkevych), Kozanov (od 46. Zavijskyi),  An. Mance (od 46. Serhijchuk).

Pripremna utakmica: Split - Karpaty Lviv 1:1 (Bilić 14/Mance 31)