1. HNL: Juniori Rijeke izgubili od lidera u 91. minuti, Orijent 1919 remizirao

Petak, 10. prosinca 2021. 21:31 Napisao/la  SC
Admir Bristrić (Rijeka)

Prva HNL - juniori, 16. kolo

Momčad Orijenta 1919 i Gorice remizirali (1:1) su na umjetnoj travi igrališta Robert Komen.

Gosti su poveli pogotkom Kovačića u 35. minuti, četiri minute kasnije izjednačio je Jelić.

Nakon 16. kola mladići Đonija Tafre nalaze se na 12. mjestu Lige 16 s 15 bodova.

ORIJENT 1919: Margan, Zuliani, Ban, Milanović, Bokulić, Nedić, Ivanković (79 Mijatović), Mišljenčević, Jelić (89 Simonaj), Marot, Dundović (89 Lovrić)

Lokomotiva je odnijela bodove (2:1) iz Rijeke pogotkom Petkovića u 91. minuti.

U utakmici odigranoj na Rujevci, gosti su poveli pogotkom Smakaja u 30. minuti.

Rijeka je izjednačila u 84. minuti pogotkom Bristrića, ali mladići Dragana Tadića nisu uspjeli sačuvati bod u utakmici protiv zagrebačke momčadi koju vodi Jasmin Agić, nekadašnji igrač Rijeke.

Nakon 15 odigranih utakmica Rijeka je na 5. mjestu s 26 bodova, na ljestvici vodi Lokomotiva s 36 bodova.

Gorica i Dinamo na drugom mjestu imaju po 34 bodova s time da je Dinamo odigrao 14 utakmica.

RIJEKA: Tanjić, Braut, Bodetić, Ušalj, Rudić, Babić, Bristrić, Ameti (60 Čulina), Valjan, Gajzler, Bossi (60 Ricov)