Prva liga: Kvarner 2010 ostvario četvrtu pobjedu u nizu

Subota, 13. ožujka 2021. 19:06 Napisao/la  SC

Prva liga košarkaša, 21. kolo

KVARNER 2010 – RIBOLA KAŠTELA 79:68 (27:10, 18:14, 17:17, 17:27)

Dvorana mladosti. Bez gledatelja.

Suci: Galić, Rogić, Vukojević.

KVARNER 2010: Štemberger 17 (3-3), Jashari 9 (1-1), Jadrijev 9 (1-1), Volarević 14, Perković 18, Delpin 5 (3-4), Smojver 5, Ćosić, Krstinić, Krulčić, Smokvić, Penić 2.

RIBOLA KAŠTELA: Murko, Rašetina 13 (1-2), Tvrdić 8, Svalina 7 (2-3), Marasović, Vidović 2, Sanader 5, Klepo 2, Biočić 10, Bilandžić 5, Krešić 7, Šarić 9 (1-2).

Košarkaši Kvarnera 2010 probudili su se u završnici prvenstva, momčad Gorana Šućurovića došla je do četvrte uzastopne pobjede.

Riječani su sve riješili u prvim dvjema četvrtinama, u posljednjih deset minuta ušlo se s velikom prednošću domaćina i gosti to više nisu mogli nadoknaditi.

Uz poslovično kvalitetne Sinišu Štembergera i Jasmina Perkovića posebne pohvale za svoju igru zaslužuje Ante Volarević, junior Kvarnera 2010 prvi se put ove sezone našao među „starterima“ i odigrao je najbolju utakmicu sezone sa 14 poena i osam skokova za 35 minuta provedenih na parketu.