Prva liga košarkaša: Riječani u Kaštel Sućurcu došli na tri poena zaostatka pa stali

Subota, 12. prosinca 2020. 19:03 Napisao/la  SC

PRVA LIGA KOŠARKAŠA, 9. KOLO

RIBOLA KAŠTELA – KVARNER 2010 64:55 (20:7, 15:20, 16:16, 13:12)

Dvorana Sokoloana. Bez gledatelja.

Suci: Vulić, Mirčeta, Lovrić.

RIBOLA KAŠTELA: Vidović 7 (3-4), Tvrdić 12 (2-2), Krešić 5, Svalina 5, Marasović 6 (0-2), Omašić, Sanader, Murko, Rašetina 2, Biočić 4, Bilandžić 17 (2-3), Šarić 6 (0-1).

KVARNER 2010: Jashari 7, Krstinić 16, Jadrijev 2, Tončinić 19 (2-4), Krulčić 3 (1-1), Smojver 5 (1-1), Volarević, Atelj, Penić, Baćac-Simper 1 (1-2), Furlan 2.

Zakucavanjem Filipa Tončinića Riječani su tri minute prije kraja susreta došli na samo tri poena zaostatka (58:55).

No, potpuni preokret ipak je izostao, u posljednje tri minute košarkaši Kvarnera ipak nisu uspjeli doći do toliko željene gostujuće pobjede.

Platili su danak lošem otvaranju utakmice (20:7), teško je nakon toga bilo loviti zaostatak za domaćinima, pogotovo što su bili oslabljeni za neigranje Roka Delpina i Siniše Štembergera.

Riječku momčad predvodili su Filip Tončinić (19 poena, 7 skokova), Andro Krstinić dodao je 16 poena (šut 8-11) uz čak 12 skokova.