KVALIFIKACIJE ZA A-1 LIGU

Škrljevo svladalo Hermes nakon dva produžetka

Petak, 12. travnja 2013. 21:45 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola: Hermes Analitica - Škrljevo 96:98 (26:20, 23:9, 20:25, 13:28, 9:9, 5:7)

KVALIFIKACIJE ZA A-1 LIGU - 4. kolo

HERMES ANALITICA - ŠKRLJEVO 96:98

Dvorana SŠ Vladimir Prelog. Hermes Analitica - Škrljevo 96:98 (26:20, 23:9, 20:25, 13:28, 9:9, 5:7)

Gledatelja 120. Suci: Štrok (Varaždin), Perčić (Čakovec) i Blašković (Križevci)

HERMES ANALITCA: Repar 9, Kušec, Njegovan, v. Kožul 16, L. Kožul, Garafulić 14, Perković 8, Penić 15, Jukić 14, Matković, Garvanović, Rajić 21

ŠKRLJEVO: Palčić 22, Lipovščak, Salamun 11, Ažić Amančić, Troskot 21, Grbić 11, Pilat, Zorić 9, Bobanović, Modić 21, Perić, Velčić 3

Košarkaši Škrljeva ostvarili su treću pobjedu u kvalifikacijama za A-1 ligu pobijedivši u gostima nakon dva produžetka Hermes Analiticu 96:98. Škrljevčani su se opet pokazali majstorima produžetka. U prvom dodatnom vremenu domaćin se izvukao, dok je u drugih pet minuta na parkert postojala samo jedna momčad - Škrljevo. Momčad Zorana Dragojevića opet je ispisala pravu dramu budući da je početkom nastavka zaostajala velikih 22 poena, dok je u zadnjih 15 minuta ušla s -15.

Onda su po uzoru na utakmicu s Šibenikom nevjerojatnom završnicom utakmicu odveli u produžetke. Domaćin se izvukao u orvih pet minuta produžetka (trica nekoliko sekundi prije kraja), ali zato nije u dodatnom vremenu.

Škrljevo su predvodili odlični razigravač Palčić, koji je u 22 poena ugradio četiri trice, te Troskot i Modić sa po 21 poenom. Zapažen je bio i Grbić s 11 poena od čega tri trice.