Hrvatska - Tunis 31:24. Pitanje pobjednika bilo je aktualno samo u prvim minutama susreta. U poluvremenu Domagoj Duvnjak i Andrea Penezić izabrani za najbolje rukometaše u 2013. godini.
Ne želim odigrati puno utakmica u sklopu priprema, mi imamo svoj način treniranja, kaže izbornik Slavko Goluža
Umjesto Lovre Šprema, Sandra Obranovića i Luke Stepančića, na pripreme u Umag putuju Blaženko Lacković, Drago Vuković i Domagoj Duvnjak
Pripreme za odlazak na Europsko prvenstvo počinju 26. prosinca
Ovo je treći izbor Handball-Planeta, 2011. godine najbolji je bio Laszlo Nagy, a prošle godine Filip Jicha
Utakmic 3. kola: Francuska - Hrvatska 29:24. Hrvatska je u Oslu na kraju osvojila treće mjesto
Utakmica 2. kola Zlatne lige: Hrvatska - Danska 28:29 (14:14)
Utakmice 1. kola: Hrvatska - Norveška 28:26 (13:13), Danska - Francuska 33:29 (12:15)