Zlatko Horvat i Sandro Obranović zabili su po 6 golova
Hrvatska je kao jedini kandidat nominirala gradove-domaćine: Zagreb,  Split,  Varaždin i   Poreč
Slažem se da imamo kvalitetne igrače, ali ne za 90 minuta. Mi smo u tri utakmice na Svjetskom prvenstvu bili 22. momčad po istrčanim metrima, kaže Kovač
Tom je prilikom izbornik Goluža nominirao kapetana Igora Vorija i Mirandu Tatari
Djevojke su hotel napustile bez osobnih stvari kao i bez putovnica, koje se nalaze kod predstavnika DR Kongo, izjavio je Silvijo Njirić, izvršni direktor Svjetskog juniorskog prvenstva
Treća utakmica finala: Cedevita - Cibona 87:76 (28:24, 18:14, 20:17, 21:21). Cedevita je zasluženo osvojila prvi naslov prvaka države u povijesti.
Ovo nije bila prijateljska utakmica, no zadovoljan sam načinom na koji smo odigrali drugo poluvrijeme, kaže izbornik Niko Kovač