Finale SP u rukometu: Katar - Francuska 22:25 (11:14). Francuzi su novim naslovom svjetskih prvaka objedinili titule u svim velikim natjecanjima
Utakmica za 5. mjesto: Hrvatska - Danska 24:28 (11:15)
Polufinale: Katar - Poljska 31:29, Francuska - Španjolska 26:22
Treba se okrenuti onome što nas čeka sutra i siguran sam da ćemo dati sve od sebe da osvojimo peto mjesto, rekao je izbornik Slavko Goluža
Utakmica za plasman od 5. do 8. mjesta: Hrvatska - Njemačka 28:23 (13:11)
Izabranici Dagura Sigurdssona pobijedili su Poljsku i Rusiju, remizirali s Dancima te nakon pobjeda nad Argentinom i Saudijskom Arabijom zauzeli vodeće mjesto u skupini
Kad osvajamo medalje svi su nam prijatelji, a sada nas pljuvaju. To je dio hrvatskog folklora, kaže izbornik Slavko Goluža
 Puno se pričalo o zlatu, otvorenom putu... nije to baš tako! Trebalo je doći do četvrtfinala! Kad se sve završi, napravit ćemo analizu, rekao je Goluža