Ostalo

Davor Šuker ima moju podršku

Tko god naslijedi Markovića ima moju podršku i nadam se da će raditi samostalno, rekao je Željko Jovanović
Prvi put u plov za odličja ulazimo više od 20 bodova prednosti tako da je zlato sigurno, kaže Šime Fantela
Kišerlovski je u trećoj etapi osvojio 14. mjesto sa sekundom zaostatka za pobjednikom Slovakom Peterom Saganom
Kišerlovski je ostao na 42 sekunde zaostatka zarađenim u prologu prvoga dana. Pobjedu je odnio svjetski prvak Britanac Mark Cavendish (Sky Procycyling)
Kišerlovski zaostaje 42 sekunde za vodećim Švicarcem Fabianom Cancellarom (Radio Shack-Nissan), koji je u nedjeljnoj utrci zauzeo drugo mjesto ispred Slovaka Sagana
U subotu su održana dva plova, prvi su Šime i Igor pobijedili, dok su u drugom bili četvrti
Kišerlovski je dionicu prošao za 7:55 minuta odnosno 42 sekunde sporije od pobjednika Švicarca Fabiana Cancellara (Radio Shack-Nissan)
Tour mi se sviđa mi se zbog previše etapa na kronometar, kaže Robert Kišerlovski