Robert Kišerlovski (Astana) osvojio je 58. mjesto u šestoj etapi utrke Pariz - Nica, te je na cilj stigao 9:24 minute zaostatka za pobjednikom Belgijancem Thomasom de Gendtom
Robert Kišerlovski osvojio je 68. mjesto u šestoj etapi, a za pobjednikom Španjolcem Luis Leon Sanchezom (Rabobank) zaostao je 14 sekundi.
Najbolji hrvatski biciklist u petoj etapi na cilj je stigao s 46 sekundi zaostatka za pobjednikom Nizozemcem Lieuweom Westrom (Vacansoleil-DCM)
Robert Kišerlovski osvojio je 14. mjesto u četvrtoj etapi stigavši na cilj u vremenu pobjednika Giannija Meersmana
Dobro napredujem, na kraju ove etape na kraju je bilo malo brdo tako da sam na kraj stigao s vremenom pobjednika, rekao je Robert Kišerlovski
- Rasturili smo se na vjetar i uspio sam ostati u skupini s vodećima tako da sam zadržao priključak. Srijeda je novi dan, nova etapa, novi izazov, rekao je Robert Kišerlovski
Hrvatski biciklist je prvu etapu, kronometar, prošao za 11:53 minute, 34 sekundi za pobjednikom Šveđaninom Gustavom Larssonom
- Zasada je sve odlično, jedino sam pao na treningu i malo natukao rebro, ali to je ok. Glavno je da su noge dobre, rekao je biciklist Astane.