Nadam se da će Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja uskoro donijeti konačnu odluku, kaže Jovanović
Najdraža mi je pobjeda (6:1) Hajduka nad Partizanom na stadionu JNA, gledao sam je zajedno s Matom Parlovom, najboljim sportašem Jugoslavije i Hrvatske svih vremena, rekao je Ivančić
 Mi smo u Koprivnici pobjedom nad Slaven Belupom pokazali da imamo momčad koja se može ravnopravno nositi sa svakim suparnikom, kaže vratar Goran Blažević
Miši Krstičeviću ugovor ističe u ljeto 2013. godine, a čelnici ne nude produljenje
Inače, uz Bebeka pomoćnici Petrović i Grgić bit će trojka za poljudski derbi. Bordeaux je prošao dalje slavivši u uzvratnoj utakmici 1:0
Četvrtak, 21. veljače 2013. 23:08
Liga UEFA

Chelsea prošao u 90. minuti, Napoli ispao

1/16 finala:  Chelsea - Sparta 1:1 (1:0), Liverpool - Zenit 3:1 (0:2), Viktoria Plzen - Napoli 2:0 (3:0)
Rubin, Inter, Basel, Lazio, Tottenham, Newcastle i Stuttgart prvi su osigurali plasman u osminu finala Europske lige. Lyonu se osvetila kukavička igra u drugom poluvremenu. Dejan Lovren, Mateo Kovačić i Ivan Strinić odigrali 90 minuta, Nikola Kalinić isključen
UEFA je potvrdila da je zaprimila žalbu, te će ispitati cijeli slučaj.