Subota, 17. kolovoza 2013. 17:51
Bundesliga

Bayern pobijedio Eintracht u Frankfurtu

Utakmica 2. kola: Eintracht - Bayern 0:1. Mandžukić postigao pogodak odluke u 13.minuti
Situacija je takva da to ne možemo ostvariti, trebamo se pokriti s onim što imamo, kaže Tudor
Stadion u Kranjčevićevoj, subota (19): Dinamo - Lokomotiva. Kupili smo sedam, osam, devet novih igrača kojih još ne znaju bez taxija doći na stadion i ne možemo pričati o Dinamu na nivou jednog poluvremena, kaže Jurčić
Svaki od devet prvoligaša dobio je 600.000 kuna na temelju prošlogodišnjeg nastupa Dinama u Ligi prvaka, kaže Svetina
Direktor Sakoman tvrdi da će se utakmica Dinamo – Austria Beč igrati kao da koncerta Robbia Williamsa nikada nije ni bilo
Kazazić je u 18 utakmica za MNK Novo Vrijeme iz Makarske u prošloj sezoni zabio 15 golova, a upravo se vratio s reprezentativnih priprema iz Delnica uoči kvalifikacijskih ogleda za Europsko prvenstvo