Šahtar je u finalu svladao gradskog rivala Metalurga 2:1 nakon produžetaka
Spezia - Latina 3:0. Momčad Spezie, vlasnik koje je gazda Rijeke Gabriele Volpi, osvojila je prvo mjesto u Lega Pro (treća liga)
Nije me strah, ali  nije ugodno kada se tako nešto dogodi u gradu u kojem živite. Sigurno je da neću odlaziti u grad narednih dana, kaže Ivan Strinić
Nama je bilo najvažnije da pobjedimo i sebi dokažemo da možemo dobiti Partizana, rekao je Prosinečki
Otkud se odjednom stvorila atmosfera da smo najbolji u ligi. Do jučer ništa nismo znali! - kaže Prosinečki
Mladi Togoanac danas hoda uz pomoć štaka dok pokušava zbrinuti suprugu i dvoje djece
Platini je Blatteru dovoljno lojalan (čitaj: dužan) da bi zataškao sve afere koje se povezuju sa sadašnjim predsjednikom FIFA-e. Blatteru je jako važno tko će naslijediti hipoteku korumpiranog predsjednika FIFA-e
Pobjednički pogodak za AZ postigao je Elm u 55. minuti realiziravši jedanesterac. Prva utakmica prekinuta je kada je navijač napao vratara AZ-a Estebana Alvarada na što je ovaj odgovorio cipelarenjem. Glavni sudac isključio je vratara AZ-a u 36. minuti, a gostujući nogometaši u znak protesta napustili su travnjak