Cilj kluba je plasman u Europsku ligu, iako ćemo pokušati ostvariti što bolji plasman, kaže Asanović.
Četvrtfinale: Ulsan Hyundai - Monterrey 1:3, Sanfrecce Hiroshima - Al Ahly 1:2. Mihael Mikić odigrao je cijeli susret za  Sanfrecce Hiroshimu i bio je stalna prijetnja Egipćanima
Rezultati 19. kola: Amkar Perm - Krilja Sovjetov 0:2, Kuban Krasnodar - Alania Vladikavkaz 0:0, Lokomotiv - Volga 0:1
Sudac Nikolaj Hanni samo se nasmijao bez dodatnih sankcija za talijanskog nogometaša
Subota, 01. prosinca 2012. 15:05
Ostale lige

Bilićev Lokomotiv slavio i na Kavkazu

Utakmica 18. kola:  Alania - Lokomotiv 0:1 (Grigoryev 12'). Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta i zaradio žuti karton
Ognjen Vukojević igrao je od 68. minute u pobjedi Dinama kod Hoverle 4:2. Darijo Srna igrao je do 76., a Eduardo do 59. minute u slavlju Shakhtara kod Kryvbasa