Utakmica 24. kola: Lokomotiv - Zenit 0:1. Bilićeva momčad posljednji put pobijedila 1. prosinca prošle godine
Stojković i Džajić posudili su novac od Stevana Stevanovića s kojim su onda plaćali troškove sudaca
Rubin - Lokomotiv 2:0 (Natcho 40', Dyadyum 87'). Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta za Lokomotiv, a Dario Krešić proveo je cijelu utakmicu na klupi
Utakmica 21. kola: Spartk - Lokomotiv 0:0. Vedran Ćorluka je za Bilićevu momčad odigrao cijelu utakmicu, a Ognjen Vukojević je za domaćine igrao posljednjih 15 minuta
Dinamo (M) - Lokomotiv (M) 1:0 (Solovyjev 20'). Slaven Bilić porazom ušao u nastavak sezone
Lokomotiv je već lani htio dovesti Sammira, ali je odštetni zahtjev od osam milijuna eura bio previsok
Mourinho je najvjerojatnije najuspješniji portugalski trener, osvojio je prvenstva u Portugalu, Engleskoj, Italiji i Španjolskoj, te je osvojio dva naslova u Ligi prvaka.
Jeremain Lens, nogometaš PSV-a, sačekao je u tunelu Jorisa Mathijsena i došlo je do sukoba