Rezultati 4. kola: Celtic - Barcelona 2:1, Chelsea - Shakhtar 3:2, Bayern - Lille 6:1
Osvajao sam Ligu prvaka i kada sam bio drugi u skupini, objašnjava trener Reala, koji je u poluvremenu utakmice s Borussijom zamjenio blijedog Luku Modrića
Dinamova gol razlika nakon deset utakmica Lige prvaka iznosi "impresivnih" 3:32!
Utorak, 06. studenog 2012. 23:19
Liga prvaka

Mislim da nismo potučeni do nogu

Pobjeda domaćina je zaslužena iako se ne mogu oteti dojmu da smo u pojedinim trenucima utakmice izgledali dobro, kaže Čačić
Utakmice 4. kola, skupina A: Dynamo (K) - Porto 0:0. Skupina D: Real - Borussia (D) 2:2, Manchester City - Ajax 2:2
Skupina A, 4. kolo: PSG - Dinamo 4:0. Zlatan Ibrahimović četiri puta asistirao
Dinamo zasluženo igra u Ligi prvaka, moramo imati poštovanja prema njima. Nisu još zabili gol i nadam se da će tu seriju nastaviti i sutra, objašnjava domaći strateg Carlo Ancelotti
Mi igramo na svom stadionu i moramo ići na pobjedu, najavio je trener Reala Jose Mourinho koji bi od prve minute ponovo mogao staviti hrvatskog reprezentativca Luku Modrića