Htijeli smo šest bodova, ali ne smijemo biti nezadovoljni. Hrvatska je ipak jedna od najboljih svjetskih reprezentacija, objasnio je nakon prvijenca u dresu Belgije Gillet
Nemamo dobro izbalansiranu momčad, jako je bilo teško proći kroz ovaj mini-ciklus, kaže Štimac
Čičak se u posljednjem razdoblju predano bavi devijantnim ponašanjem hrvatskih navijača
Skupina A: Srbija - Wales 6:1,  Škotska - Makedonija 1:1
Slovenci su na gostovanju u Norveškoj poveli golom Sulera u 16. minuti utakmice, izjednačio je Henriksen u 26. minuti. Hladan tuš za slovensku reprezentaciju stigao je u 94. minuti kada je Riise s bijele točke pogodio za konačnih 2:1.
Utorak, 11. rujna 2012. 19:47