Utorak, 19. veljače 2013. 20:42
Klubovi

Iskusni napadač pojačao napad Osijeka

Blatnjak je  zadnjih sedam sezona igrao za Khimki i Rostov
U porazu sam vidio pojedinosti za stanoviti optimizam u nastavku prvenstva, kaže Ćiro
Trener svih trenera u nedjelju će proslaviti 78. rođendan
.- Taj će novac spasiti klub i stvoriti temelje za normalno funkcioniranje, kaže predsjednik Osijeka Zdravko Josić
Odbijena žalba liječnika Istre 1961 Dragana Vujovića
Prijateljska utakmica: RNK Split - Zenit 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Fajzulin u 69. minuti
Ćiro je u subotu vodio prvi trening Zagreba što ne znači da je sapunica gotova. Može se Ćiro već sutra predomisliti…
Znam da je Medić uvjeren da ću se vratiti, ali nema šanse, ovoga je puta zaista gotovo, kaže Ćiro.